۶۴ سال زندان برای شکنجه گر کودک ۱۸ ماهه +عکس

به گزارش رکنا، کریستوفر کلر از ایالت ایندیانا در دادگاه در چهار اتهام دادستان محکوم شد و قاضی بدترین مجازات ممکن را برای او در نظر گرفت. به این ترتیب، پدرخوانده ۳۶ ساله باید ۶۴ سال در زندان بماند و اگر دوام بیاورد، شاید در ۱۰۰ سالگی از پشت میله‌ها بیرون بیاید.

مادر کودک ۱۸ ماهه نخستین بار وقتی متوجه حال بد فرزندش شد که از کار به خانه بازگشت و دید روی بدن بچه جای زخم هست و تکه‌هایی از موهایش هم کنده شده است. او کودک خود را به بیمارستانی در ایندیاناپلیس رساند و پزشکان دریافتند شش مورد شکستگی رو مهره‌های ستون فقرات پسرک بینوا وجود دارد.

پلیس بلادرنگ پدرخوانده سنگدل را بازداشت کرد و همزمان زنی هم با ماموران تماس گرفت و مدعی شد یک کارت حافظه پر از فیلم‌های شکتجه کودک دارد. در این کارت، حدود ۱۰۰ ویدئو از شکنجه‌های وحشتناک کلر ضبط شده که نشان می‌دهد مرد حدود ۴۰ ثانیه جلوی نفس کشیدن بچه را می‌گیرد یا سر او را روی مبل فشار می‌دهد و وزنش را روی بدن کودک می‌اندازد.

بازپرس پرونده اعلام کرد حدود ۱۱ ساعت فیلم موجود از آزار و اذیت و شکنجه مرگبار کودک از بدترین پرونده‌های کودک‌آزاری تاریخ ایندیانا و آمریکاست. قاضی متهم این پرونده تکان‌دهنده را در چهار اتهام از جمله آزار کودک و شکنجه‌های مرگبار گناهکار تشخیص داد و برای هر کدام ۱۶ سال زندان در نظر گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟