به گزارش رکنا ، رئیس کل دادگستری لرستان از شناسایی و دستگیری عوامل حادثه بهمن پارسال در خرم‌آباد که منجر به شهادت دو نفر از نیروهای نیروی انتطامی شد خبر داد و گفت: دادگاه این افراد به صورت علنی برگزار می‌شود.

محمد رزم صبح امروز در جمع خبرنگاران به حادثه تروریستی که ۱۷ بهمن ماه سال گذشته در منطقه «دره‌گرم» خرم‌آباد صورت گرفت اشاره و عنوان کرد: در این حادثه دو نفر با اقدامات خود دو نفر از نیروهای خدوم نیروی انتظامی به شهادت رساندند و تانکر بنزین خالی در جنب پمپ بنزین را نیز منفجر کردند.

وی افزود: پس از این اقدام با تلاش‌های خوب و جدی و اقدامات نیروهای گمنام امام زمان (عج) در کمتر از ۸ ماه این دو قاتل و تروریست شناسایی و دستگیر شدند.

رئیس کل دادگستری لرستان از برگزاری دادگاه این تروریست‌ها علنی در آینده نزدیک خبر داد و گفت: جزئیات این حوادث و اقدامات صورت گرفته از نحوه تهیه سلاح و مقدمات و جلیقه‌ها و نحوه اجرای عملیات در فرصت مناسب به اطلاع مردم لرستان خواهد رسید.

وی در پایان از عزم دستگاه قضایی بر برخورد با متهین به ویژه در بحث قتل‌ها تاکید کرد و افزود: در این راستا تا کنون تعدادی از قاتلین که شناسایی نشده‌اند و یا متواری هستند، اما قطعا با تقسیم کار بین نیروهای اطلاعاتی و امنیتی، سپاه و نیروی انتظامی آنها را شناسایی و دستگیر می‌کنیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟