فرزندان این زوج برای قاتل پدر و مادرشان حکم قصاص خواسته‌اند.

به گزارش رکنا، ظهر 23 بهمن ۹۶ به ماموران کلانتری ۱۱۳ بازار، خبر رسید درگیری دو همسایه با هم به خون کشیده شده و در این درگیری مرد ۶۰ ساله ای به نام ابراهیم با ضربه های چاقو از پا درآمده و همسرش جمیله نیز به شدت زخمی شده است.

مأموران کلانتری بلافاصله به محل درگیری رفتند و با پیکر خونین مرد سالخورده روبه‌رو شدند.همسر وی نیز به بیمارستان منتقل شده بود.

پلیس به پرس و جو از همسایه ها پرداخت و مشخص شد که ابراهیم و همسرش پس از درگیری با مرد همسایه به نام فرهاد هدف ضربه های چاقو قرار گرفتند.

با افشای این ماجرا فرهاد 40 ساله ردیابی و بازداشت شد.

در این میان از بیمارستان خبر رسید جمیله نیز به دلیل شدت خونریزی روی تخت بیمارستان تسلیم مرگ شده است.

با مرگ زن، فرهاد تحت بازجویی قرار گرفت و به قتل این زوج اعتراف کرد.

وی گفت: شهرداری شاخه های درخت را هرس و در خیابان رها کرده بود.آن روز ابراهیم و همسرش شاخه‌های هرس شده را از مقابل در خانه شان جمع کردند و مقابل خانه من آوردند.

به همین دلیل به آن ها اعتراض کردم.آن ها قبلا هم چندبار زباله هایشان را مقابل خانه من می گذاشتند که به آن ها تذکر داده بودم.

وی ادامه داد: من به آن ها گفتم نباید شاخه های شکسته درختان خشکیده را مقابل خانه من بریزند اما گوش ندادند و به همین دلیل با هم درگیر شدیم.ابراهیم و همسرش به من ناسزا گفتند و من هم که عصبانی شده بودم به داخل خانه رفتم و کارد آشپزخانه را برداشتم. وقتی مقابل در خانه آمدم در اوج خشم چند ضربه به ابراهیم زدم و چون همسر او نیز وارد دعوا شده و به من حمله کرده بود چند ضربه هم به او زدم. من قصد کشتن آن ها را نداشتم.

به دنبال اعتراف های این مرد و بازسازی صحنه جرم، برای وی کیفرخواست صادر و پرونده اش به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

قرار است مرد خشن در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران از خود دفاع کند. این در حالی است که فرزندان ابراهیم و جمیله برای قاتل پدر و مادرشان حکم قصاص خواسته اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟