به گزارش رکنا، سردار علیرضا لطفی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام دستگیری باند سرقت مسلحانه از یک کارگاه طلاسازی به خبرنگار رکنا گفت: صبح پنج شنبه 30 آبان ماه گزارشی از یک سرقت مسلحانه در یک کارگاه طلاسازی در خیابان خیام به پلیس آگاهی تهران گزارش شد و تیمی از ماموران اداره یکم پلیس آگاهی تهران برای تحقیقات اعزام شدند.

سرقت تهران طلافروشی خیابان خیام

وی افزود: کاراگاهان در بررسی ها پی بردند 2 جوان با داشتن اسلحه وارد این کارگاه طلاسازی شدند و در ابتدا با یکی از کارگران کارگاه درگیر شدند سپس با تهدید اسلحه اقدام به سرقت 9 کیلو طلا کردند.

سردار لطفی ادامه داد: ماموران با توجه به رفتار کارگری که از سوی سارقان زخمی شده بود وی را بازجویی کردند و در نهایت این فرد با توجه به تناقض گویی هایی که داشت از سرقت مسلحانه با همدستی 2 دوستش اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی تهران گفت: کاراگاهان با شناسایی 2 سارق دیگر در 2 عملیات جداگانه در شامگاه 5 شنبه موفق به دستگیری آنها شدند که اسلحه و 9 کیلو طلای سرقتی نیز از مخفیگاهشان کشف شد.

بنابراین گزارش متهمان برای اطلاعات بیشتر در اختیار ماموران پلیس آگاهی تهران قرار گرفتند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟