به گزارش رکنا، بامداد چهارشنبه در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر درگیری دسته جمعی منجر به تیراندازی در پارک زیتون این شهرستان، بلافاصله ماموران پلیس به محل اعزام شدند.

۲ نوجوان و یک خردسال رهگذر در این درگیری مورد اصابت ترکش گلوله قرار گرفتند و برای مداوا به مراکز درمانی منتقل شدند.

ماموران پلیس با کار اطلاعاتی و اقدامات تخصصی در کمتر از یک ساعت هشت نفر از عاملان درگیری که سه نفر از آنها عامل اصلی تیراندازی منجر به جرح بودند را شناسایی و پس از هماهنگی مرجع قضائی در چند عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

وی با اشاره به کشف یک قبضه سلاح و نقاب صورت عاملان تیراندازی در بازرسی از مخفیگاه آنها گفت: متهمان در تحقیقات پلیس به بزه انتسابی اعتراف و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی داده شدنددکتر گراوندی معاون دادستان عمومی وانقلاب اهواز نیز اظهار داشته که برای عاملان تیراندازی پارک زیتون به اتهام محاربه قرار تامین بازداشت موقت صادر شده است و

تمامی عاملان نزاع و تیراندازی سه شنبه شب پارک زیتون اهواز با دستور ویژه دادستانی اهواز و تلاش های ضابطین قضایی شناسایی و دستگیر و روانه زندان شدند در ضمن برای عاملان تیراندازی به اتهام محاربه قرار تامین بازداشت موقت صادر شده است.

 دستگاه قضایی با کمال قاطعیت با اخلال کنندگان در نظم عمومی و برهم زنندگان امنیت و اسایش و آرامش عمومی شهروندان برخورد می کنند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

علی رنجکش

 

 

آیا این خبر مفید بود؟