به گزارش رکنا، پیرمرد وقتی متوجه شد پسرجوان برای مادر و دختر جوانی ایجاد مزاحمت کرده وارد ماجرا شد اما هیچ وقت فکرش را هم نمی کرد این کار او باعث شود با ضربات چاقوی پسرجوان راهی بیمارستان شود.

پیر مرد زخمی

شامگاه پنج شنبه نهم آبان ماه بود که پیرمرد خرم آبادی درحال بازگشت از سرکار به خانه اش متوجه شد چند پسر جوان برای یک زن و دخترجوانش ایجاد مزاحمت کرده اند. پیرمرد با دیدن این صحنه خود را به زن و دختر جوان رساند اما فکرش را هم نمی کرد چه سرنوشتی دردناکی در انتظارش است.

پیرمرد که علی اصغر نام دارد و این روزها در بیمارستان بستری است ماجرای حادثه را برای خبرنگار رکنا اینگونه بازگو می کند:

آن شب وقتی درحال عبور از خیابان مطهری بودم و متوجه شدم که چند پسر جوان برای آن زن و دختر ایجاد مزاحمت کرده اند خیلی ناراحت شدم.خودم را به پسران جوان رساندم و به آنها گفتند دست از این کار بردارید.همان موقع با چند پسر جوان درگیر شدم .بعد از آن برای زن و دختر جوان تاکسی گرفتم و آنها را راهی کردم.

او ادامه می دهد: بعد از اینکه خیالم از مادر و دختر راحت شد به مسیرم ادامه دادم اما چند کوچه بالاتر ناگهان چند پسر جوان مرا دوره کردند و با چاقو به جانم افتادند.بعد از چند دقیقه از هوش رفتم و وقتی چشمانم را باز کردم متوجه شدم در بیمارستان هستم. از ناحیه دست و گردن به شدت دچار آسیب شده بود.

پیرمرد با تلاش پزشکان از مرگ رهایی یافت و به این ترتیب با شکایت وی پرونده ای در این خصوص تشکیل و مأموران پلیس تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کردند.

سرهنگ کرمی رئیس کلانتری 11 خرم آباد در گفت و گو با خبرنگار رکنا درباره دستگیری متهم اصلی این پرونده می گوید: با شکایت پیرمرد ،تحقیقات گسترده ای در این زمینه آغاز شد و مأموران پلیس موفق شدند در بررسی های کارشناسانه خود و بازبینی تصاویر دوربین های مداربسته محل حادثه پسرجوانی که ضارب اصلی پیرمرد بود را شناسایی و دستگیر کنیم.

پیرد مرد خرم آبادی

پیرمرد لرستانی

حمله به پیرمرد

 

وی در ادامه افزود: وی در همان بازجویی های اولیه اعتراف کرد و گفت از پیرمرد کینه به دل گرفته بودم و برای اینکه تلافی کنم به او حمله ور شدم.با این حال تحقیقات در این زمینه همچنان ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟