به گزارش رکنا، بنا به اعلام روابط عمومی دادگستری کرمان،دادخدا سالاری دادستان عمومی وانقلاب کرمان در تشریح جزئیات این پرونده گفت: در پی ورود شبانه اشخاص ناشناسی به منزلی واقع در شهر کرمان در آخر هفته گذشته و تیر اندازی به وسیله اسلحه کلانشیکف، خانم خانواده به قتل رسید.

او افزود: بلافاصله پس از وقوع این حادثه، بازپرس ویژه قتل در محل حاضر و با تشکیل تیم ویژه در پلیس آگاهی با توجه به معلوم نبودن هویت مهاجمین و اهمیت موضوع اقدامات لازم در جهت شناسایی قاتلین و مهاجم‌های مسلح انجام شد.

دادستان عمومی و انقلاب کرمان اظهار داشت: در نهایت با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، هویت قاتل و افراد مسلح همراه وی مشخص و عملیات ویژه‌ای برای دستگیری آنان آغاز شد.

سالاری افزود: پس از بررسی‌های انجام شده، مشخص گردید که قاتل به همراهی همدستان خود پس از ارتکاب قتل به سمت استان‌های مجاور متواری شده که با اقدامات پلیسی و تعقیبی، در نهایت قاتل مسلح در روز گذشته در بندرعباس ردگیری و توسط مامورین پلیس آگاهی دستگیر و به بزه قتل مسلحانه اعتراف کرد.

او تصریح کرد: انگیزه قتل اختلافات بین دو طرف و جنبه انتقام گیری مطرح بوده است.

دادستان عمومی و انقلاب کرمان ضمن تقدیر وتشکر از اقدامات موثر و انقلابی بازپرس ویژه قتل، فرماندهی انتظامی استان کرمان، ریاست پلیس آگاهی و مجموعه پلیس در شناسایی و دستگیری قاتل در کمتر از پنج روز، گفت:تلاش دستگاه قضایی استان و مجموعه پلیس، ایجاد امنیت پایدار برای شهروندان و مقابله جدی با جرائم خشن و تهدید علیه امنیت مردم است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟