به گزارش رکنا،  سرهنگ "محمد بخشنده"، در تشریح این خبر، گفت: در تحقیقات انجام شده از سوی ماموران پایگاه هفتم پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، مشخص شد که یکی از قاچاقچیان حرفه ای مواد مخدر در محدوده جنوب تهران، اقدام به قاچاق و توزیع مقادیری مواد مخدر می کند.

این مقام انتظامی عنوان داشت: تحقیقات ادامه داشت تا این که مشخص شد این متهم در حال انتقال مواد مخدر مذکور با یکدستگاه موتورسیکلت به مخفیگاه خود است که بلافاصله با هماهنگی از سوی مرجع قضایی، تیم های عملیات این پایگاه برای دستگیری متهم وارد عمل شده و به محل اعزام شدند.

وی افزود: در هفتمین روز شهریور ماه امسال، این متهم در مخفیگاهش مشاهده و در یک تعقیب و گریز کوتاه در حالی که سعی داشت مواد مخدر همراهش را برای فرار از دست قانون دور بیاندازد، دستگیر شد.

سرهنگ بخشنده، تصریح کرد: این متهم به همراه همدستش دستگیر و بسته های حاوی مواد مخدر نیز جمع آوری و به همراه متهمان به پایگاه هفتم پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت منتقل شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، در پایان با اشاره به اعتراف متهمان به جرایم خود، خاطرنشان کرد: متهمان پس از تکمیل پرونده راهی دادسرا شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟