به گزارش رکنا، رئیس کلانتری 169 مشیریه از دستگیری 2 برادر سارق حرفه ای منزل و لوازم خودرو خبر داد و گفت: از مخفیگاه متهمان یک نیسان لوازم سرقتی کشف شد.

 سرهنگ "سید امین موسوی پور" در تشریح این خبر، بیان داشت: تعدادی از اهالی محل مشریه به کلانتری تماس و اظهار داشتند: فردی که اخیرا از زندان آزاد شده است پس از رهایی از زندان با همکاری برادرش مشغول به سرقت منزل و لوازم خودرو شده است.

این مقام انتظامی بیان داشت: با تشکیل پرونده ای در این خصوص بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت و تیمی از ماموران عملیات کلانتری مسئولیت پرونده را عهده دار شدند.

وی اظهار داشت: در تحقیقات محلی که توسط ماموران کلانتری انجام شد به دست آمد که متهمان در طول یک ماه اخیر در چندین مرتبه با یک دستگاه خودروی نیسان لوازم سرقتی را به مخفیگاهشان منتقل و افراد مشکوکی نیز به این محل در تردد هستند.

سرهنگ موسوی پور با اشاره به اینکه پس از تایید صحت خبر نتیجه اقدامات انجام شده در اختیار مرجع قضائی قرار داده شد، ادامه داد: تیمی از ماموران عملیات کلانتری با هماهنگی مقام قضائی برای دستگیری و بازرسی از مخفیگاه متهمان اعزام شدند.

کلانتر محله مشریه عنوان کرد: ماموران پس از مراجعه به محل و کنترل تردد متهمان موفق شدند یکی از سارقان در جلوی در ورودی مخفیگاه متهمان دستگیر و متهم دوم پرونده را نیز در همان عملیات در مخفیگاه متهمان دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در بررسی از مخفیگاه متهان تعداد یک نیسان اقلام سرقتی منزل و لوازم خودرو کشف شد، گفت: هر 2 متهم به همراه اموال کشف شده به کلانتری منتقل شدند.

رئیس کلانتری مشریه گفت: تحقیق از متهمان برای شناسایی مال باختگان و کشف جرائم آنان ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟