به گزارش گروه حوادث رکنا ، سرهنگ عبدالوهاب علایی، رئیس کلانتری 168 سیزده آبان در تشریح این خبر اظهار کرد: ساعت 11 روز گذشته ماموران کلانتری از طریق مراجعه شهروندی که تبعه افغانستانی و مجوز سکونت در ایران را داشت در جریان ربایش پنج نفر از اتباع افغانستانی شامل والدین، برادر و خواهران این فرد قرار گرفتند.

وی ادامه داد: شاکی مدعی بود فردی در نقطه صفر مرزی افغانستان و ایران با گرفتن مبلغ 12 میلیون تومان قرار شده است خانواده او را به تهران برساند اما بعد از رسیدن به تهران، آنها را به خانه خودش برده و در آنجا حبس کرده و درخواست دریافت 12 میلیون تومان پول دیگر برای آزادی این افراد کرده است.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع سریعا ماموران عملیات این کلانتری با هماهنگی های قضائی وارد عمل شدند و متهم را در منزل اش دستگیر کردند و بعد از آن با پیدا کردن خانواده این فرد در خانه متهم، همگی این افراد را از بند او آزاد کردند و به کلانتری دلالت دادند.

این مقام انتظامی در ادامه تصریح کرد: برای متهم در زمینه اقدام مجرمانه اش پرونده ای تشکیل و همچنین برای ربوده شدگان که همگی به صورت غیرقانونی وارد خاک ایران شده بودند پرونده دیگری ترتیب داده شد.

بنابراین گزارش، متهم و ربوده شدگان همگی برای سیر مراحل قانونی پرونده شان به مقام محترم قضائی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟