حجم ویدیو: 12.70M | مدت زمان ویدیو: 00:02:37

به گزارش اختصاصی رکنا، راننده وی نیز در خیابان دانشگاه، تقاطع خیابان لبافی‌نژاد منتظر اتمام ضبط برنامه بودند تا پس از آن به همراه نماینده مردم اصفهان به دفتر کار مراجعت کنند.

حدوداً 15 دقیقه از توقف خودرو کنار خیابان گذشته و راننده داخل خودرو مشغول کار با تلفن‌همراه بود که یک دستگاه موتورسیکلت با دو سرنشین حدوداٌ 17 تا 18 ساله نزدیک این خودرو شدند.

نفر ترک‌نشین ضمن پیاده شدن از موتورسیکلت ظاهراً به قصد سرقت نزدیک خودرو شد که راننده متوجه موضوع شده و به دنبال آنها دوید.

راننده حین حرکت به سمت سارقان، با مسلح کردن اسلحه یک تیر هوایی شلیک کرد.

در نهایت حین قراردادن اسلحه داخل غلاف، با توجه به مسلح بودن اسلحه یک تیر شلیک شده و به پای راست این فرد اصابت کرد که وی بر اثر این حادثه مجروح شد.

بلافاصله بعد از این حادثه و با تماس شهروندان با سامانه فوریتهای پلیسی 110 و اورژانس، عوامل انتظامی و امدادی در صحنه حاضر شدند همچنین فیلم مداربسته به طور کامل به ثبت جزئیات این حادثه پرداخته است.

سردار حمید هداوند؛ جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: تیمهای پلیس پیشگیری و آگاهی در تلاش برای شناسایی و بازداشت متهمان این پرونده هستند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟