به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، معصومه رشیدیان خبرنگار انصاف نیوز که به عنوان مطلع به دادگاه محمد علی نجفی احضار شده بود برای شفاف سازی پشت تریبون قرار گرفت و گفت: زمانیکه محمد علی نجفی شهردار تهران بود ما به دنبال یک سوژه به عنوان نقش پرستوها در زندگی سیاستمداران بودیم که در این دوران مسائلی شنیدیم و تلاش کردم با دکتر نجفی تماس بگیرم که موفق به صحبت نشدم.

وی افزود: بعد از مدتی تصاویر خانم استاد و دکتر نجفی منتشر شد و بعد از آن میترا استاد با کانال امید مصاحبه کرد و سوال ما این بود که چرا دکتر نجفی از شهرداری رفت و هر چه تلاش کردیم با شهردار سابق صبحت کنیم موفق نشدیم وتا اینکه توانستم دی ماه و خرداد ماه با میترا استاد تماس بگیرم که بعد از آن آبان ماه سال گذشته میترا استاد با من تماس گرفت و مسائل شخصی‌اش را به من گفت که تاکید کردم قابل درج نیست و خواستم حضوری صحبت کنیم و میترا استاد اعلام می کرد که گوشی موبایلش صحبت ها را ضبط می کند.

معصومه رشیدیان گفت: میترا استاد ادعا می‌کرد نجفی قول‌هایی به او داده و شنیدم رابطه خوبی دارند اما در تماس تلفنی دوم متوجه شدم میترا و نجفی با هم مشکل دارند.

11

خبرنگار انصاف نیوز ادامه داد: ظهر 6 خرداد ماه با میترا درمورد مسائل خصوصی‌اش صحبت کردیم که گفتم باید با سردبیر حرف بزند که ساعت 7 عصر پیامک داد عازم یک سفر است و نیمه شب 2 عکس متن دار برای من فرستاد که در یکی از آنها نوشته شده بود سکوت کنندگان در برابر ظلم همراه ظلم هستند.

وی گفت: در آخرین تماس میترا تاکید کرد که که نجفی از زن اولش طلاق گرفته و دیگر زن دوم نیستم و نجفی همه مال و اموالش را به نام دخترش کرده است. میترا استاد در مورد مسائل اجتماعی اش گفت که پدرم با من تماس می گیرد و می گوید که آبرویمان را بردی و مردم می گویند دخترم با یک پیرمرد ازدواج کرده است و میترا استاد قصد داشت با مصاحبه اش جایگاه اجتماعی خودش را درست کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟