به گزارش رکنا، سرهنگ "تقی افرند"، به تشریح این خبر پرداخت و گفت: با شکایت تعدادی از شهروندان ساکن غرب تهران در خصوص توزیع روغن موتور تقلبی در یک واحد تعویض روغنی، تیمی از کارشناسان این یگان برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

این مقام انتظامی عنوان داشت: در بررسی‌های انجام شده مشخص شد، مالک این واحد صنفی اقدام به فروش روغن موتور تقلبی و غیر مجاز در قالب یکی از برندهای معتبر در واحد صنفی خود می‌کند.

وی افزود: پس از تایید خبر و هماهنگی‌های انجام شده مرجع قضایی و مسئولان اتحادیه صنف روغن و لاستیک، ماموران پلیس اماکن برای رسیدگی به موضوع وارد عمل شده و در بازدید از این واحد صنفی، کارشناسان صنف و اتحادیه مربوطه، توزیع روغن موتور تقلبی را در آن محل تایید کرد.

معاون نظارت بر اماکن پلیس پایتخت، تصریح کرد: با تایید این موضوع، مالک این واحد صنفی به جرم توزیع کالای تقلبی بازداشت و با دستور سرپرت دادسرای ناحیه 33 تهران، واحد صنفی مذکور تا اطلاع بعدی پلمپ شد.

سرهنگ افرند، بیان داشت: در بازرسی از این تعویض روغنی، 230 قلم انواع روغن های تقلبی و غیرمجاز به ارزش تقریبی 23 میلیون تومان و تعدادی دستگاه پلمپ قوطی های روغن موتور، کشف شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟