به گزارش رکنا، این قاتل که ساعاتی پس از ارتکاب به قتل دستگیر شد افزود: مراجعه به قانون برای اختلاف شخصی بهترین راه حل ممکن بود و اگر از راه قانون مطالبه هایم را پیگیر می‌شدم الان در این شرایط به عنوان یک قاتل در زندان نبودم.

قتل فروشنده مهاباد

وی ادامه داد: روزی که به سراغ مقتول رفتم در اوج عصبانیت بودم و برای حل مشکلم بسیار عجولانه رفتار کردم و هم اکنون نیز از این اقدام خود بسیار پشیمان هستم.

وی اظهار داشت: دوستان نزدیک من نیز که از اختلاف من با مقتول خبر داشتند؛ آنان متاسفانه بجای آنکه راه درستی پیش پای من بگذارند من را برای تسویه حساب شخصی با این فرد تحریک کردند.

این قاتل که در خارج از کشور سکونت دارد، بیان کرد: از عمل خود پشیمانم ولی می دانم که سودی ندارد و به مردم توصیه می‌کنم از موضوع من درس عبرت بگیرند و در اختلاف های شخصی خودسرانه و عجولانه عمل نکنند بلکه با تامل و تفکر و سنجیدن تمام جوانب امر اقدام کنند.

به گزارش ایرنا بعدازظهر روز دوشنبه هفته گذشته یک کتابفروش ۳۴ ساله در محل کار خود واقع در خیابان «صلاح الدین ایوبی غربی» با اسلحه کمری به ضرب گلوله کشته شد.

با تلاش و هوشیاری ماموران اداره آگاهی و پلیس ۱۱۰ این شهرستان، مقتول در کمتر از سه ساعت در یکی از مناطق مرزی آذربایجان غربی و هنگام خروج از کشور دستگیر و برای اعمال قانون به مهاباد انتقال داده شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟