بیژن جنتی فرمانده انتظامی شهرستان فردیس در تشریح خبر گفت:در پی دریافت گزارشی مبنی بر کشف جسد مردی حدودا 40 ساله در مشکین دشت فردیس ، بلافاصله کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی فردیس به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی اولیه هویت مقتول که آثار دو ضربه جسم تیز بر روی قلب وی مشهود بود شناسایی و تحقیقات برای شناسایی قاتل یا قاتلان وی آغاز شد.

سرهنگ جنتی ادامه داد: کارآگاهان با به کارگیری اقدامات پلیسی در نهایت موفق به شناسایی یکی از شاهدان قتل در مشکین دشت شده و با هماهنگی قضایی نامبرده دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس تصریح کرد: در بازجویی از شاهد قتل مشخص شد نامبرده به همراه مقتول و قاتل در حال استعمال مواد مخدر بوده اند که مقتول اقدام به ضرب وشتم قاتل و همسرش می کند که در نهایت قاتل یک چاقو درون قلب مقتول کرده و متواری می شود.

این مقام انتظامی تشریح کرد: در ادامه با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی و انجام اقدامات پلیسی محل اختفای قاتل و همسرش در یکی از مناطق مشکین دشت شناسایی و با هماهنگی قضایی در کمتر از 24 ساعت پس از انجام قتل در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند.

سرهنگ جنتی اظهارکرد: قاتل به قتل صورت گرفته اقرار و برای انجام مراحل اداری به دادسرا تحویل داده شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟