حجم ویدیو: 15.42M | مدت زمان ویدیو: 00:02:30

به گزارش رکنا، سرهنگ مجتبی شمس بیرانوند رییس کلانتری ۱۳۵ آزادی در تشریح این خبر گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده از روز بامداد روز گذشته تلاش های پلیسی برای شناسایی خرده فروشان موادمخدر در محدوده میدان آزادی در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: با شناسایی فردی ۳۲ ساله که در این محدوده اقدام به فروش انواع مواد مخدر می کرد، خیلی سریع پلیس وارد عمل شد و تیمی از ماموران عملیات کلانتری این متهم را که قصد فرار داشت دستگیر کردند و به کلانتری دلالت دادند که وی در همان لحظات ابتدایی صراحتا به خرید و فروش مواد مخدر و همکاری خود با فرد ۳۹ ساله دیگری اعتراف کرد.
وی افزود: در بازرسی بدنی از این متهم، مقدار ۴۰ گرم انواع مواد مخدر به دست آمد که ضمیمه پرونده شد و ماموران برای دستگیری متهم دیگر که قرار بود ساعاتی دیگر برای انجام خرید و فروش موادمخدر به این محدوده بیاید وارد عمل شدند و با شیوه های پلیسی، متهم را که سوار بر خودروی پژوی خودش بود، در لحظات ورود به پاتوق اش شناسایی و دستگیر کردند و از این فرد نیز مقدار ۱۵ گرم مواد مخدر به دست آمد.
این مقام انتظامی ادامه داد: مقدار سه و نیم میلیون تومان از متهمان وجوه نقد به دست آمد که آنها بیان داشتند این پول ها را از خرید و فروش مواد مخدر به دست آورده اند و با تشکیل پرونده ای متهمان به همراه مواد مکشوفه و پول نقد به مقام محترم قضائی معرفی شدند.
سرهنگ بیرانوند در انتهای این خبر با هشدار به ایجاد کنندگان ناامنی در میدان آزادی اعلام کرد: پلیس به هیچ عنوان اجازه نخواهد داد مواد فروشان این منطقه را برای شهروندان ناامن کنند و همچنان تحقیقات برای دستگیری دیگر همدست های متهمان در دستور کار قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟