قاب عکس تریاکی در اداره پست چهارراه لشگر تهران + عکس

به گزارش رکنا، سردار کیوان ظهیری رئیس پلیس پیشگیری پایتخت در تشریح این خبر بیان داشت: ساعت ۱۲ روز گذشته طی تماس ماموران گمرک پست اداره چهارراه لشگر با کلانتری ۱۱۲ ابوسعید مبنی بر ارسال بسته مشکوک به کشور کانادا توسط مرد ۳۳ ساله ای ، تیم عملیات کلانتری سریعا به محل اعزام شدند.
وی ادامه داد: بسته که حاوی یک قاب عکس ۵۰×۴۵ سانتی متری بود در محل مورد بررسی قرار گرفت و مشخص شد به طرز ماهرانه ای در قاب عکس لول های حاوی تریاک جاساز شده است.
وی افزود: فرد ارسال کننده که همان موقع در اداره پست حضور داشت مورد تحقیق قرار گرفت و بیان داشت این بسته را از فرد ۳۰ ساله دیگری دریافت کرده است که بیرون از اداره در خودرواش در حال استراحت بود و برای ارسال به این اداره آورده است.
سردارظهیری ادامه داد: به این ترتیب ماموران خیلی سریع وارد عمل شده و با راهنمایی های متهم، شخص مورد نظر دستگیر و با دلالت هر دو متهم به کلانتری مشخص شد، آنها هر دو دوست می باشند و با این نقشه قصد داشته اند مقدار دو و نیم کیلو تریاک را به کشور کانادا ارسال کنند.
این مقام انتظامی بیان داشت: یکی از متهمان مدعی بود مواد مخدر مکشوفه را به همراه دوستش از فردی در غرب ایران دریافت کرده است و قرار بوده دو نفری برای ارسال آن به کانادا اقدام کنند که در انتها با تشکیل پرونده ای، متهمین به همراه مواد مکشوفه در اختیار پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت قرار گرفتند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟