به گزارش گروه ترجمه رکنا، افسرپلیسی در بریتانیا به جرم تجاوز به یک دختر دانش آموز دستگیر شد.

بر اساس گزارش پلیس، متهم مارتین کرمپ پس از آشنایی با قربانی در برنامه تیندر و دعوت به خانه اش او را با نوشیدنی حاوی قرص خواب آور مست و خواب آلود کرد و دخترجوان را مورد تجاوز قرار داد.

به گفته قربانی، وی که قبل از تجاوز باکره نیز بود زمانی که روز بعد از خواب بیدار شد خود را برهنه در حالی که اثراتی از کبودی روی بدنش دیده می شد در کنار مارتین دید.

گفتنی است که قربانی به مامورپلیس گفت که وقتی نوشیدنی را مصرف می کرد متوجه مزه متفاوت او با سایر نوشیدنی ها شده بود و زمانی که به مارتین گفت وی مدعی بود که این نوشیدنی اصل است و امکان دارد چون مزه دهانش تلخ است این گونه فکر می کند اما متاسفانه با قرص خواب آور او را به دام کشانده بود.

به گفته قربانی وی وقتی متوجه تجاوز و از بین رفتن زنانگی اش شد با التماس و گریه از مارتین خواست تا کارت باکرگی اش را که از پزشک گرفته بود به او برگرداند اما متاسفانه مارتین که به شدت مست و خوشحال بود به او گفت که دیگر کارتش را نخواهد دید و باید باور کند که وارد دنیای زنانگی شده است.

قربانی پس از بازگشت به خانه اش با طرح شکایت از مارتین موجب دستگیری پلیس هوسباز شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟