سیدجعفر ساداتی گفت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان و دارندگان پرونده های قضائی به پلیس آگاهی مبنی بر کلاهبرداری از آنان توسط فردی که خود را وکیل معرفی کرده بود، موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری این پلیس قرار گرفت .

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی های همه جانبه، متهم را که به بهانه قبول وکالت در مراجع قضائی، با دریافت وجه از مالباختگان کلاهبرداری کرده بود، شناسایی و دستگیر کردند .

سرپرست پلیس آگاهی مازندران تصریح کرد: این وکیل قلابی در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به کلاهبرداری از شهروندان در مجموع به مبلغی بیش از یک میلیارد ریال اعتراف کرد .

ساداتی خاطرنشان کرد: این وکیل قلابی پس از تشکیل پرونده طی حکمی از سوی مرجع قضائی روانه زندان شد و موضوع در دست بررسی است .

وی در خاتمه به شهروندان توصیه کرد: از اعتماد به افراد ناشناس خودداری کرده و در مواجهه با کسانی که به عنوان مامور به آنان مراجعه می کنند ضمن رویت کارت شناسایی و اطمینان از جعلی نبودن آن در صورت مشاهده هرگونه مشکوک سریعا با مرکز فوریت های پلیس 110 تماس بگیرند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟