به گزارش رکنا به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار محمد قنبری فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده‌های عملیاتی سطح استان در بررسی پرونده سرقت‌های مسلحانه ۲۱ نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه را شناسایی و تحت مراقبت قرار دادند.

وی افزود: در این راستا ماموران انتظامی شهرستان‌های زاهدان، ایرانشهر، چابهار و دلگان با هماهنگی‌های قضایی در سه روز گذشته این سارقان مسلح را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان یک قبضه سلاح کلاش و پنج قبضه تپانچه به همراه مهمات مربوطه کشف کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در این رابطه چهار دستگاه خودرو، ۲ دستگاه موتورسیکلت، ۱۴ دستگاه تلفن همراه و ۳۰۰ میلیون ریال وجه نقد سرقت شده کشف و به مالباختگان تحویل شد.

وی تصریح کرد: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده به هفت فقره سرقت خودرو، ۱۵ فقره سرقت تلفن همراه، ۲ فقره سرقت موتورسیکلت و چهار فقره سرقت وجوه نقد و کیف پول اعتراف کردند.

سردار قنبری با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرائم احتمالی خاطر نشان کرد: پلیس سیستان و بلوچستان بر تداوم اجرای طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی بویژه در برخورد با جرایم خشن و سرقت‌های مسلحانه برای افزایش رفاه اجتماعی شهروندان با حداکثر توان خود ادامه خواهد داد و از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟