حجم ویدیو: 20.62M | مدت زمان ویدیو: 00:03:23

کسی که با اسلحه مسلمانان را به رگبار بست در فیلمی که قبل از وقوع حادثه از خود ضبط کرده و منتشر کرده می‌گوید: «می‌خواستم به مهاجمان (مسلمانان) بگویم که سرزمین ما هرگز سرزمین شما نخواهد شد؛ زمین ما متعلق به خود ماست؛ تا زمانی که یک سفید پوست زنده باشد، هرگز نمی‎توانید به سرزمین‌های ما هجوم بیاورید و هرگز جایگزین مردم ما نخواهید شد.»

این تروریست اسامی قاتلان نژادپرست و جنگ های نژاد پرستانه طول تاریخ را روی اسلحه اش هک کرده بود.

اسلحه 22

آنتون لوندین پیترسون: در سال ۲۰۱۵، حمله به مدرسه ترولهتان توسط یک فرد ۲۱ ساله به نام آنتون لوندین پترسون صورت گرفت که دو آموزگار و یک دانش آموز کشته شدند. پلیس این حادثه را یک جنایت نفرت‌آمیز با انگیزه‌های نژاد پرستانه توصیف کرد.

اسکندر بک: قاتل حرفه ای آلبانی که ضد دولت عثمانی بود.

الکساندر بیسونت دانشجوی رشته انسان شناسی و علوم سیاسی دانشگاه لاوال شهر کبک تنها 27 سال دارد عامل کشتار در مسجد کبک است که به تحمل 40 سال زندان محکوم شد.

 

بیسونت 1

مارکو آنتونیو براگادینو: قاتل اسرای جنگی ترک

شارل مارتل: او در اواخر قرن 6 میلادی یک رهبر نظامی فرانک بود که در جنگ تور در سال ۷۳۲ با شکست مسلمانانی که در ایبریا پیشروی نموده بودند، رهایی دهنده اروپا شناخته شده‌است و مسلمانان زیادی را به قتل رساند.

1683:چیز دیگری که در این اسلحه ذکر شد 1683 بود، که اشاره به نبرد وین است. در این نبرد، شهر استراتژیک وین توسط نیروهای عثمانی محاصره شده بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟