به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "دوست علی جلیلیان" سرکلانتر هفتم گفت: با مراجعه تعدادی از شهروندان به "کلانتری جوادیه" مبنی بر سرقت اموالشان از قبیل گوشی همراه و وجوه نقد هنگام خرید از بازار، تیمی از ماموران کلانتری برای دستگیری دزان دست به کار شدند.

سرکلانتر هفتم با بیان اینکه در بررسی پرونده ها مشخص شد که سرقت ها در محدوده "بازار بلور فروشان و خیابان صابونیان" اتفاق افتاده است، ادامه داد: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که سرقت‌ها توسط 3 زن شیک پوش که یکی از زنان میانسال و 2 نفر دیگر جوان هستند، انجام شده و تعدادی از مال باختگان توانسته اند، چهره سارقان را به خاطر بسپارند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: سارقان از شلوغی بازار سوء استفاده می کردند و با تنه زدن و همکاری با یکدیگر اموال افرادی که برای خرید به آن محل مراجعه کرده بودند را از جیب شان سرقت می کردند.

سرکلانتر هفتم بیان داشت: گشت زنی های محسوس و نامحسوس توسط ماموران عملیان کلانتری 117 جوادیه آغاز تا اینکه ماموران موفق شدند، سارقان را هنگام پرسه‌زنی مشاهده و بلافاصله آنان را دستگیر کنند.

سرهنگ جلیلیان با اشاره به اینکه تا کنون تعدادی از مال باختگان توانسته اند چهره سارقان را شناسایی کنند، افزود: متهمان در کلانتری به 32 فقره سرقت با همکاری یکدیگر اعتراف کرده اند و هر 3 سارق با دستور قضائی روانه زندان شده اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟