به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، سرهنگ علی ولی پور گودرزی معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس Police آگاهی تهران در توضیح این خبر گفت : ساعت ۱۹ روز پنجشنبه ۱۷ آبان ماه سال جاری مرگ زن جوانی در محل خانه‌اش در خیابان نفت به کلانتری ۱۴۰ باغ فیض مخابره شد.

با حضور ماموران کلانتری در محل و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد زن ۳۰ ساله بر اثر اصابت چاقو به ناحیه سینه و صورت فوت کرده است .

با تایید خبر اولیه، موضوع به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام و کارآگاهان این اداره در محل حاضر شدند .

در تحقیقات میدانی مشخص شد زن جوان پس از یک نزاع و درگیری با همسرش فوت کرده است ؛ تحقیقات از همسر این خانم جوان در دستور کار قرار گرفت اما او در اظهارات خود مدعی شد که همسرش ، شخصا اقدام به خودزنی کرده و او هیچ دخالتی در مرگ وی و یا ارتکاب جنایت Crime نداشته است .

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی ، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت : برابر هماهنگی با بازپرس سجاد منافی آذر از شعبه 3 دادسرای امور جنایی تهران، شوهر زن جوان برای تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره 10 پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و تحقیقات در خصوص این پرونده در مراحل مقدماتی قرار دارد. خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

 

آیا این خبر مفید بود؟