کدخبر: 406446 1409

رکنا: دو اراذل و اوباشی که با قمه در یک درگیری با سه نفر مواد فروش اقدام به اخلال به نظم عمومی و تخریب دو دستگاه عابر بانک کرده بودند دستگیر شدند.

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس Police پیشگیری پایتخت دو ارازل و اوباش سطح یک که در منطقه کیانشهر و شهرک های اطراف آن سابقه شرارت و فروش مواد مخدر Drugs داشتند با سه مواد فروش منطقه در ساعت 2 بامداد یکشنبه 14/5/97 بخاطر اختلاف حساب فروش مواد درگیر شدند و یکدیگر را با قمه مورد ضرب و جرح قرار دادند و دو دستگاه عابر بانک را تخریب کردند.

پس از در جریان قرار گرفتن موضوع ، سریعا تیم عملیات کلانتری 158 کیانشهر وارد عمل و با بررسی میدانی موفق به شناسایی عاملان درگیری شدند که نفر اصلی متهم 30 ساله که از اراذل منطقه بوده و علاوه بر فروش مواد مخدر مدتی است در زمینه سرقت Stealing نیز فعالیت خود را آغاز کرده است که پس از شناسایی مخفیگاه اش عصر روز پنجشنبه دستگیر و قمه های بکار برده شده در درگیری نیز از وی کشف شد.

متهم_1

متهم در تحقیقات بیان داشت از سه نفر مواد فروش مبالغی طلب داشته که از پرداخت آن امتناع کرده بودند و از آنجا که راه حل را ترساندن آنان می دانستند به همراه یکی از دوستانش نقشه کشاندن آنها را به کیانشهر و عملی کردن تصمیمشان را گرفتند که پس از حضور آنان به علت آنکه مست کرده بودیم قمه کشی کردیم و درگیری ایجاد شد و حتی دو عابر بانک نیز تخریب شد و از محل متواری شدیم.

متعاقبا با انجام اقدامات پلیسی مخفیگاه متهم دوم شناسایی شد و در حالی دستگیر شد که در حال بسته بندی هرویین در پک های مختلف بود و 15 گرم هرویین نیز کشف شد. علاوه بر کشف مواد ، یک عدد گاز اشک آور ، تعدادی اموال مسروقه از جمله پنل، ساب، آمپلی فایر و 35 عدد کارت سوخت نیز یافت گردید.

نکته قابل توجه آنکه متهم دستگیر شده برای کنترل ورود و خروج مشتریانش به مخفیگاهش و نیز پنهان شدن از پلیس، محل خود را به دوربین مداربسته مجهز نموده بود به نحوی که در لامپ جلوی خانه یک دوربین بسیار کوچک وای فای دار نصب کرده بود که از طریق گوشی اش در هر جا که بود محل را کنترل می کرد که ماموران پس از اطلاع از این موضوع با یک عملیات پلیسی وارد مخفیگاه شدند.

سرهنگ ظهیری رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ بیان داشت: در تحقیقات اولیه متهمان بیان داشتند برخی از شبها در شهرک های حوالی کیانشهر با خودروی خود اقدام به سرقت لوازم خودرو می کردند که تاکنون به 20 فقره اعتراف کرده اند. ضمن آن که تلاش جهت دستگیری سه متهم دیگرادامه دارد.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

فوری / جنگنده امریکایی هواپیمای مسافری ربوده شده را در آسمان واشنگتن زد + فیلم و عکس

این 3 زن روی شیطان را سفید کردند! / یک ماجرای تکاندهنده +عکس

مهران با دوستانش سراغ زن دوستش رفت !

هانیه نوعروس دور از چشم داماد در قرار شوم با حمید دستگیر شد

شیک ترین سکوی اعدام / اینجا بوی مرگ می دهد! + عکس

اقدام چندش آور دختر و پسر جوان در واگن اتوبوسی قطار +عکس

بازی کثیف دوستان بیوه " ستاره " او را مطلقه کرد!

14 زن و دختر تهرانی در دام پسر شیطان صفت / درخواست اعدام توسط دادستان! + عکس

در 3 اتاق این خانه زنان حامله می شوند ! + عکس

نقشه شوم برای زن جوان در حمام هتل

ارتباط جنسی فرانک با شوهرش در پارکینگ دادگاه خانواده دقایقی قبل از طلاق + عکس

ملیحه 17 ساله در خانه مجردی شهاب فهمید نیت شوم چیست؟!

فریده شوهر داشت اما با شاگرد مغازه محل دوستی زشتی کرد!

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها