کدخبر: 405034 7343

رکنا: زمانی فهمیدم آن مرد مهم ترین بخش زندگی اش را از من پنهان کرده است که دیگر کار از کار گذشته و علاقه عاطفی عجیبی بین ما به وجود آمده بود اما این ماجراهای عاشقانه خیلی طول نکشید تا این که در میان بهت و ناباوری با پیکر حلق آویز او روبه رو شدم .

زن 25 ساله که در پی خودکشی Suicide مرد جوان و به دستور مقام قضایی به کلانتری احضار شده بود پس از آن که به سوالات قاضی Judge ویژه قتل Murder عمد درباره چگونگی وقوع این حادثه Incidentتاسف‌بار پاسخ داد با صدایی بغض آلود رشته افکارش را به سال ها قبل گره زد و در تشریح ماجراهای تلخ زندگی اش به کارشناس اجتماعی کلانتری الهیه مشهد گفت: از روزی که فرزند طلاق نام گرفتم همواره احساس می کردم نسبت به همسالان خودم در وضعیت تحقیرآمیزی زندگی می کنم چرا که بارها از سوی ناپدری ام مورد بی مهری قرار می گرفتم و روزهای سختی را تجربه می کردم تا این که برای فرار Escape از این شرایط به اولین خواستگارم پاسخ مثبت دادم، فکر می کردم با ازدواج زندگی راحتی خواهم داشت و دیگر مجبور نیستم سرزنش ها و توهین های ناپدری ام را تحمل کنم اما این ازدواج اتفاقی، مدت زیادی طول نکشید چرا که همسرم فقط عاشق زیبایی های ظاهری من شده بود و ما از هر نظر فاصله زیادی با یکدیگر داشتیم.

خلاصه هنوز به سالگرد ازدواجمان نرسیده بودیم که مهر طلاق برای همیشه بین ما فاصله انداخت از سوی دیگر ناپدری ام دوست نداشت دوباره نزد مادرم بازگردم و مرا طرد کرد. به ناچار تصمیم به زندگی مجردی و مستقل گرفتم و با رهن یک واحد آپارتمان Apartment نقلی به زندگی ادامه دادم تا این که در گذر زمان با «شایان» آشنا شدم.
وقتی نگاهم به نگاهش گره خورد احساس کردم این بار نیمه گمشده ام را یافته ام و خوشبختی مرا فریاد می زند. او 30 ساله بود و خودش را جوانی مجرد معرفی می کرد. این بود که قلبم لرزید و ماجرای ازدواج گذشته ام را برایش شرح دادم اما او با مهربانی لبخندی زد و گفت به گذشته ام کاری ندارد.

دیگر این وابستگی عاطفی هر روز بیشتر می شد تا این که به طور اتفاقی فهمیدم شایان متاهل است و در حالی که دختر دو ساله ای نیز دارد تلاش می کند تا همسرش را طلاق بدهد. با آن که علاقه عجیبی به او داشتم اما نمی توانستم به پیشنهاد ازدواج شایان پاسخ مثبت بدهم چرا که آینده دختر 2 ساله او را نیز انگار در آینه روبه رویم می دیدم و نمی خواستم زندگی زن دیگری را متلاشی کنم ولی شایان دست بردار نبود به همین دلیل پدر او را پیدا کردم و از او خواستم تا پسرش را برای بازگشت به زندگی اولش نصیحت کند.

ولی این کارها بی فایده بود و شایان با اصرار و اجبار مرا به عقد موقت خودش درآورد. با وجود این همواره تلاش می کردم تا او به زندگی گذشته اش بازگردد. هنوز مدت زیادی از جاری شدن صیغه عقد نگذشته بود که روزی شایان با چهره ای پریشان به خانه ام آمد و برای استراحت روی تخت دراز کشید من هم مشغول شست و شوی لباس های کثیف بودم اما وقتی برای پهن کردن لباس ها وارد بالکن شدم ناگهان پیکر حلق آویز همسرم را مقابلم دیدم .
شایان ذکر است به دستور سرهنگ توفیق حاجی زاده (رئیس کلانتری الهیه) تحقیقات درباره این ماجرا ادامه یافت.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

حکم چندش آور یک قاضی در پرونده صیغه شدن پنهانی یک دختر + عکس

آخرین سلفی قبل از مرگ غم انگیز 2 دانش آموز یزدی در گرجستان + عکس و جزئیات

ناگفته های شوم دختر 16 ساله از خوابیدن اجباری با یک سگ + عکس

پیدا شدن سوسک و تخم سوسک در غذای بیمار بستری در یکی از بیمارستان‌های شمال تهران + عکس

خودکشی شایان در بالکن خانه زن صیغه ای در مشهد

اقدام گستاخانه مرد افغان با مهناز 15 ساله در تاریک ترین نیمه شب

دخترخاله ام را دوست داشتم / احسان و بهنام او را به یک خانه برده بودند + عکس

عکس / پسر 19 ساله مشهدی به آتش زدن خانه پدر و مرگ او اعتراف کرد

ارتباط 13 دلال ارز ایرانی با سرویس‌ اطلاعات امارات / دستگیری 23 نفر از ری‌استارتی‌ ها در تهران

چشم جسد یک مرد را در بیمارستان دزدیدند !

دور از چشم شوهرم با فرشید شاگردش به سفر رفتم

رتیل مرگ آور در استخر خصوصی بازیگر زن مشهور ! + تصویر

ازدواج جنجالی 2 دختر دوقلو با پسران دوقلو + عکس

دختر تهرانی 6 بار در ماه برای 200 هزار تومان عروس می شود!

مجازات عجیب دختر و پسر که پنهانی صیغه هم شدند / بر سر آن دو فاضلاب ریختن + عکس

برای سر بریده این جوان ایرانی جایزه گذاشته بودند؟!

زن باحجاب از ترس مامور پلیس را در آغوش کشید + عکس

این قاتل را می شناسید؟! / او به زن تنها رحم نکرد! + عکس بدون پوشش

تجاوز به پسر 15 ساله در بوفه مدرسه / او دانش آموزان زیادی را بی عفت کرده است +عکس

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها