به گزارش گروه حوادث رکنا، مجید، ۲۰ساله که بخاطر دستبرد مسلحانه به یک طلافروشی همراه همدستانش به دادسرا منتقل شده بود در مقابل بازپرس قرار گرفت و گفت: در جست و جوی محبت به خیابان آمدم و به دختری دانشجو دل بستم. ارتباط من و مهدیه به جایی رسید که تصمیم به ازدواج گرفتیم، اما خانواده مهدیه مخالف این ازدواج بودند. به پیشنهاد مهدیه خودم را دانشجوی یکی از دانشگاه های معتبر کشور معرفی کردم و نزد خانواده وی طوری وانمود کردم که از یک خانواده پولدار هستم و وضعیت مالی مناسبی دارم.

وی ادامه داد: برای رسیدن به دختر مورد علاقه ام هر روز دروغ های بیشتری را سر هم می کردم و او نیز خانواده اش را برای ازدواج با من تحت فشار قرار داده بود، او حتی مقابل خانواده اش ادعا کرد که از من باردار است و کار از کار گذشته است، به همین دلیل خانواده او راضی به این وصلت شدند.

مجید گفت: همه اینها درحالی اتفاق افتاد که من حتی نتوانستم، مدرک دیپلمم را هم بگیرم در همین گیر و دار یکی از دوستانم که بارها کارهای خلاف انجام داده بود نزدم آمد و مرا برای سرقت Stealing مسلحانه از یک طلافروشی وسوسه کرد. من هم به امید پولدار شدن و برای حقیقت جلوه دادن وضعیت مالی ام نزد خانواده آن دختر، پیشنهادش را پذیرفتم.

وی در ادامه گفت: او از قبل سلاحی تهیه کرده بود و بدین ترتیب با طرح یک نقشه حساب شده، به طلافروشی دستبرد زدیم پس از آن هم بلافاصله طلاها را به مهدیه تحویل دادم و مقداری از آنها را هم به عنوان نشان خواستگاری در مجلس بله برون به او هدیه کردم. وقتی بقیه طلاها را به دوستم تحویل دادم او در قبال این سرقت خودروی پرایدی را برایم خرید تا به عنوان سهم من محسوب شود. از آن روز به بعد با خودروی مذکور کار می کردم تا این که ناگهان ماموران پلیس آگاهی به سراغم آمدند و دستگیر شدم.

بازپرس پس از شنیدن اظهارات متهم دستور بازداشت موقت او را صادر کرد.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

شیلا زن نیما بود اما از فرشاد بچه دار شد !

سلفی بی شرمانه پرستاران با یک جسد

اعدام پریا استاد 34 ساله دانشگاه / او وقتی به هوش آمد همه چیز را باخته بود !

خواستگار شیطان صفت ریحانه را با 2 مرد به حجله اجباری برد

ناگفته های تلخ فریده از بی شرمی های پسرش

بلای هولناکی که بر سر نسرین زن چاق تهرانی در بیمارستان آمد

مرگ غم انگیز پدر بزرگ ،پسرش و نوه 10ساله اش در مشهد !

قتل تکان دهنده مینا توسط مرد 2 زنه

فیلم های غیر اخلاقی برای بی آبرو کردن یک مرد / زن دوستانش را به اتاق شوهرش فرستاد

نقشه شوم دختر جوان در سفر با مدیرعامل شرکت به دوبی / عکس های غیر اخلاقی رییس را به دادگاه کشاند !

اینترنتی برای یک شب عقد نادر شدم و به خانه اش رفتم !

سوسن برای یک شب عقد موقت می شد / نمی دانم بچه ام از کدام مرد است

کرم خاکی در دهان پیرزن مرده چه می کرد!؟ /اتفاق عجیبی که در بهشت زهرای تهران رخ داد!

تجاوز وحشیانه به دختر 10 ساله زیبا و درشت اندام

 

آیا این خبر مفید بود؟