به گزارش گروه جنایی رکنا، رسیدگی به این پرونده از شامگاه بیست و نهم اردیبهشت سال 95 به‌دنبال قتل Murder زن 65 ساله‌ای در محدوده سعاد‌ت‌آباد شروع شد.دقایقی بعد مأموران کلانتری در محل جنایت Crimeحضور یافتند و با اعلام موضوع به محسن مدیرروستا، بازپرس ویژه قتل پایتخت نیز در صحنه وقوع جرم Crime حاضر و در تحقیقات اولیه وی مشخص شد این زن توسط برادر شصت ساله‌اش به قتل رسیده است.
تحقیقات از برادر مقتول که در صحنه قتل حضور داشت آغاز شد. وی در اظهاراتش به بازپرس گفت: پدر و مادرم فوت کرده‌اند، یکی از برادرانم در امریکا زندگی می‌کند و از محل زندگی خواهر دیگرم خبر ندارم، من و خواهرم مالک و ساکن این ساختمان سه طبقه هستیم؛ روز گذشته به علت بیماری که داشتم به بیمارستان رفتم و ساعت 2 صبح به خانه برگشتم. وقتی وارد راهرو طبقه اول شدم، خواهرم را دیدم که با سنگی در دست مقابلم ایستاده بود. با حالت خشم به من گفت: تو دنبال خوشگذرانی هستی و همه مسئولیت این خانه و زندگی به دوش من افتاده است. بعد هم با سنگ به طرفم حمله کرد و ضربه‌ای به دستم زد. من هم عصبانی شدم ،او را بلند کردم و به زمین کوبیدم، بعد به خانه‌ام رفتم و تا ساعت 3 بعد از ظهر خوابیدم. زمانی که از خواب بلند شدم تصمیم گرفتم برای خرید از خانه خارج شوم اما وقتی از پله‌ها پایین آمدم خواهرم را به همان شکل غرق در خون دیدم و فهمیدم که از دیشب آنجا افتاده است. خیلی ترسیدم چند ساعتی گیج بودم، حدود ساعت 9 شب تصمیم گرفتم با اورژانس و پلیس Police تماس بگیرم.
برادر مقتول در اظهاراتش از اختلاف شدید با خواهرش پرده برداشت و گفت از حدود یک سال پیش که مادرم فوت کرد به خانه خواهرم نرفتم.همچنین خواهر مقتول روی تابلوی اعلانات ساختمان مطلبی نوشته و خطاب به برادرش گفته بود که پول آب و برق مصرفی خودش را بپردازد.پس از اعتراف برادر مقتول به قتل خواهرش، وی بازداشت و در نخستین محاکمه در دادگاه کیفری به اتهام قتل عمد به قصاص محکوم شد.اما این حکم از سوی قضات شعبه 24دیوانعالی به خاطر نقص در پرونده پذیرفته نشد.این متهم سالخورده بار دیگر صبح دیروز در شعبه چهارم به ریاست قاضی Judge اصغر عبداللهی و با حضور قاضی واعظی پای میز محاکمه ایستاد.در آغاز جلسه رسیدگی، برادر دیگر مقتول حاضر به گذشت از جرم برادرش شد اما خواهرشان کماکان خواهان قصاص برادر شد.سپس متهم در جایگاه قرار گرفت و گفت: من آن شب از حرف‌های خواهرم عصبانی شدم و او را زدم اما قصد کشتن Killing خواهرم را نداشتم.
سپس قضات دقایقی وارد شور شدند و باتوجه به اختلاف نظر در صدور رأی قرار بر تعیین قاضی سوم شد چرا که قاضی عبداللهی خواستار حکم قصاص برای متهم بود اما قاضی واعظی حکم بر شبه عمد بودن این قتل را مطرح کرد. بنابراین صدور حکم متهم پرونده تا اعلام نظر قاضی سوم به تعویق افتاد.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

عکس تاسف برانگیز که وحید مرادی‌ را نشانه رفت! + عکس

جلال مهدی زاده را زنده زنده آتش زدند + عکس

حمله خرس به یک گورستان / او 20 مرده را خورد!

10 میلیون دادم تا لیلا دور از چشم زنم صیغه ام شود اما او به زنم گفت!

جزئیات شهادت 11 مرزبان در مریوان / گفتگو با برادر تازه داماد شهید + عکس

ردپای نماینده مجلس شورای اسلامی در پرونده قاچاق + فیلم

راننده پراید مرا به زور به باغ متروکه در غرب تهران برد! + عکس

ماجرای دلارهای رها شده در ساحل تالش گیلان

دکتر محمود حسابی در سانحه تصادف شمیران مجروح شد

عروس بی نوا با جادو در بیمارستان روانی مشهد بستری شد!

مردی پسر 10 ماهه اش را به خاطر نشانه ای از شیطان روی بدنش سر برید! + عکس

مچ شوهرم را با یک دختر جوان در شرایط خیلی بد گرفتم! / این زن دست به قتل عام وحشتناک زد +عکس

متهم فراری پرونده ثامن‌الحجج در خیابان گاندی تهران است / وکیل وی ادعا کرد + عکس

بی حیایی نیکی 17 ساله برای وسوسه پسر های محله / این دختر دستگیر شد + عکس

دختر شهرستانی در دام شیطانی مرد بنگاه دار / نادر خودش همخانه ام شد!

نقشه کثیف مرد جوان برای خودنمایی

جزئیات خودکشی همزمان عروس و داماد جوان در شرق تهران

بنیامین 7 ساله را می شناسید؟! / او گمشده است!

این دو جوان مرزن آباد چالوس را سیاهپوش کردند + عکس

راز جسد رها شده در پشت شمشادهای بزرگراه فتح تهران

پایان خونین کلاس عرفان دروغین + گفتگو

ووشوکار لرستانی غرق شد

قتل مدیر مدرسه توسط دانش آموز عصبانی

آیا این خبر مفید بود؟