بریدن سر پیرمرد 83 ساله توسط یک جوان

به گزارش گروه ترجمه رکنا، الکساندر پالمر جوان 24 ساله به علت بیماری روحی روانی پیرمرد 83 ساله ای را کشت.

طبق گزارشات پلیس پیتر وایتون عادت داشت هر روز عصر سگ هایش را برای تفریح به جنگل نورفلُک انگلیس ببرد. روز حادثه وقتی پیتر با سگش در حال قدم زدن بود الکساندر به اوحمله کرد و با چاقو او را به قتل رساند.

پلیس گفت بدن بدون سر پیتر در جنگل کنار سگش پیدا شده و آن ها شروع به تحقیق و بررسی محل حادثه کردند تا بتوانند ردپایی از قاتل پیدا کنند.

روز بعد پدربزرگ و مادربزرگ الکساندر با مراجعه به پلیس گفتند که دیروز نوه شان با لباس و چاقوی خونی به خانه آمد و می‌خندید و هربار تکرار می کرد که بالاخره کشتمش پیرمرد بدجنس را کشتم.آن ها به پلیس گفتند که نوه شان از بیماری روحی و سادیسمی رنج می برد و اکثر اوقات چیزی روی اعصابش باشد و اذیتش کند باید او را از بین ببرد.

پلیس پس از دستگیری الکساندر و بازجویی متوجه شد که او همان قاتل دیروزی است . الکساندر در اعترافاتش گفت من همیشه رفت و آمد پیرمرد را چک می کردم و از این که هر روز با یک سگ می آمد عصبی می شدم و فکر می کردم او سگ ها را مورد آزار و اذیت قرار می دهد و هر روز نقشه برای قتلش می کشیدم ومعتقد بودم او باید قتل دردناکی داشته باشد پس از تصمیم گرفتم سرش را از بدنش جدا کنم تا زجر بکشد.

دادگاه به دلیل این که الکساندر بیمار است و از روی قصد قتل انجام نداده جای اعدام او را به 28 سال زندان محکوم کرد.

آیا این خبر مفید بود؟