رکنا: مرد مواد فروش متهم است راننده آژانس را کشته دیروز پای میز محاکمه ادعای عجیبی مطرح کرد. این مرد خودش را بی گناه خواند و ادعا کرد که فریب دوستش را خورده است.

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، 10 فروردین ، سال ۹۵ مرد جوانی به اداره پلیس Police آگاهی رفت و از ناپدید شدن پدر زن ۴۲ ساله اش به نام محمد خبر داد.

وی گفت: پدر زنم با یک پراید در آژانس کار می کند و به گفته همکارانش او دیروز مسافری را به باقرشهر برد اما دیگر بازنگشت و ما همه جا را دنبال پدرزنم گشتیم اما هیچ خبری از او نیست.

به دنبال اظهارات این مرد پلیس به جستجوی ویژه پرداخت ویک روز بعد در حوالی اتوبان خلیج فارس جنازه محمد را پیدا کرد که با ضربه های چاقو کشته شده بود .تلاش برای رازگشایی جنایت Crime آغاز شده بود که یک هفته بعد پراید محمد در حاشیه شهر رفسنجان پیدا شد.

تحقیقات پلیس وارد مرحله تازه ای شده بود که یک متهم ۲۵ ساله به نام فریبرز که به اتهام حمل مواد مخدر Drugs تحت تعقیب قرار داشت در 8 آذرماه سال ۹۵ بازداشت شد. مرد جوان در بازجویی‌ها به خرید و فروش مواد مخدر اعتراف کرد و پرده از جنایتی که ۸ ماه قبل مرتکب شده بود برداشت.

وی گفت :برای خرید مواد مخدر میخواستم از شاه عبدالعظیم به باقرشهر بروم . به همین خاطر یک پراید کرایه کردم. کرایه ام که 11 هزار تومان بود اما پولی به همراه نداشتم. به همین خاطر با راننده درگیر شدم. راننده به رویم چاقو کشید و من چاقو را از دستش گرفتم و چند ضربه به او زدم که از ترس خودرو را نیز با خودم برداشتم اما در بین راه متوجه شدم گوشی موبایلم را در صحنه جنایت جا گذاشته ام . به همین خاطر با برادرم تماس گرفتم و از او کمک خواستم.

وی افزود: وقتی برادرم به محل رفت با من تماس گرفت و گفت راننده پراید جان سپرده است . برادرم گوشی موبایلم را برداشت و به خانه برگشت . همان شب از ترسم به رفسنجان رفتم و ماشین را آنجا رها کردم .

به دنبال اعتراف های فریبرز و در حالی که برایش کیفرخواست صادر شده بود وی ادعای تازه ای مطرح کرد و دوست ۳۰ ساله اش به نام تازه گل را به عنوان عامل جنایت معرفی کرد .

وی دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی Judge استاد عبداللهی و با حضور یک مستشار پای میز محاکمه ایستاد.

در ابتدای جلسه رسیدگی به این پرونده نماینده دادستان گفت: رئیس قوه قضائیه از طرف فرزند صغیر قربانی برای فریبرز حکم قصاص خواسته است. سپس فرزندان محمد روبه روی قضات ایستادند و برای مرد مواد فروش حکم اعدام execution خواستند.

سپس فریبرز در جایگاه ویژه ایستاد و گفت: من قبلا به دروغ قتل Murder را گردن گرفته بودم اما حالا می‌خواهم حقیقت را بگویم.

وی ادامه داد: من ایرانی هستم اما چون نامادری ام افغان بود با یک مرد افغان به نام تازه گل آشنا شدم .ما در زمینه خرید و فروش مواد مخدر با هم کار می کردیم. 10 فرودین ماه سال 95 تازه گل با من تماس گرفت و از من خواست تا به نعمت آباد بروم و برایش گوسفند بیاورم. من و تازه گل گوشیهای موبایل مان را باهم عوض کردیم و من به نعمت آباد رفتم. آنجا بود که تازه گل با من تماس گرفت و گفت با راننده یک آژانس درگیر شده است .من وقتی به محل رسیدم تازه گل با ضربات چاقو راننده را مقابل چشمانم کشت .ما با هم فرار Escape کردیم اما چون گوشی موبایلم در جیب تازه گل بود در محل جنایت جا ماند و من مجبور شدم برای برداشتن گوشی موبایل از برادرم کمک بگیرم.

وی ادامه داد: بعد از دستگیری تازه گل را لو دادم اما وقتی او به اداره آگاهی آمد ،به من وعده داد اگر قتل را به تنهایی گردن بگیرم مرا آزاد می‌کند . به همین خاطر من که فریب حرف های او را خورده بودم به دروغ گفتم به تنهایی راننده آژانس را کشته ام.

تازه گل وقتی از زندان Prison آزاد شد دیگر با من تماس نگرفت و به سراغم نیامد. من هم حالا تصمیم دارم به خاطر همسر پسر سه ساله‌ام و همسرم حقیقت را بگویم .

بنا به این گزارش، با پایان ضد و نقیض گویی های این متهم هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

تجاوز به سیمین جلوی چشمان سعید در پارک / در تهران رخ داد + عکس

ناگفته های تیراندازی خونین در عروسی شیرازی ها / 34 نفر به رگبار بسته شدند

پدری به سبک داعشی ها سر دختر 2 ساله اش را برید/ او لذت می برد + عکس

علی پروین چرا پنج شنبه دستگیر شد؟

قاتل دردادگاه بی پروا از خواهر زنش تعریف کرد!/ او مشکل اخلاقی داشت+عکس

عکس یادگاری خانواده داعشی قبل از عملیات انتحاری جمعی + عکس

دزد بی رحم به التماس های دختر جوان توجه نکرد/ این مرد امروز اعدام شد+عکس

دردسر ماساژ تایلندی برای تازه داماد مشهدی

این مرد در مجالس روضه خوانی زنانه چه نقشه ای داشت؟ + جزییات

دستگیری راننده 9 ساله گیلانی

نوشین را می شناسید او به دنبال پدر و مادر ش می گردد + فیلم و عکس

ناگفته های مادر سلاله کوچولو برای مجازات قاتل دخترش + عکس

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها