پرونده کدخبر: 373390 ارسال پرینت 53

حوادث رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان رامسر از دستگیری سارق سرقت از صندوق‌های کمک به بیماران صعب العلاج و سرطانی در این شهرستان، خبر داد.

سرهنگ محمدصادق شاه نظری فرمانده انتظامی شهرستان رامسر گفت: در پی وقوع جندین فقره سرقت Stealing وجه نقد از صندوق‌های کمک به بیماران صعب العلاج و سرطانی در این شهرستان ، موضوع در دستور کار پلیس Police آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: پس از هماهنگی‌های قضائی، ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با تشکیل تیم‌های اطلاعاتی، موفق شدند متهم را شناسایی کنند.

سرهنگ شاه نظری گفت: در اقدامی عملیاتی ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی، متهم را که یکی از مناطق آلوده به مواد مخدر Drugs در این شهرستان را پاتوق خود قرار داده بود دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان رامسر افزود: در این عملیات متهم به همراه ۹ نفر از عاملان افیونی که در حال استعمال مواد مخدر در پاتوق خود بودند دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

وی با اشاره به این که ضعف آگاهی از عواقب مصرف مواد مخدر، مهم‌ترین عامل بروز جرایم و آسیب‌های اجتماعی است،

وی ازشهروندان خواست ضمن توجه به هشدار‌های انتظامی در صورت شناسایی عاملان افیونی و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها