به گزارش گروه جنایی رکنا، روز گذشته کلیپی در فضای مجازی (اینستاگرام) پخش شد که مادری از اعدام execution فرزند خود به نام #بهمن_ورمزیار خبر می‌داد و خانواده متهم از مسئولان تقاضای بخشش و عفو برای این جوان را داشتند.
چند ساعت بعد از تقاضای کمک مادر و برادر «بهمن ورمزیار» در فضای مجازی، کلیپی در صفحه اینستاگرام Instagram برادر متهم پخش شد که در آن کلیپ مادر بهمن از رهبری و رئیس قوه قضائیه بابت تعویق حکم اعدام پسرش تشکر می‌کند و این مطلب در سایت‌های خبری و فضای مجازی به سرعت منتشر شد.
کامران حمزه، دادستان همدان با اشاره به اعلام خبر تعویق حکم اعدام «بهمن ورمزیار» اظهار کرد: در این پرونده ۲ نفر اجرای حکم داشتند که در روند قضایی اجرای حکم یکی از آنها (که بهمن ورمزیار نبوده است) اشکال قضایی وجود داشت که باید برطرف می‌شد، در نتیجه اجرای حکم به بعد موکول شد و همچنین موضوع عفو و یا تعویق اعدام که در فضای مجازی و رسانه ها اعلام شد، به هیچ عنوان صحت ندارد. 
گفتنی است، مشروح داستان «بهمن ورمزیار» که از حدود چهار سال پیش به جرم Crime سرقت Stealing مسلحانه در زندان Prison بوده و به حکم اعدام محکوم شده است را فردا در صفحه اجتماعی روزنامه فرهیختگان بخوانید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟