خبر ویژه :

پرونده کدخبر: 372753 ارسال پرینت 3271

حوادث رکنا: ویدئویی در فضای مجازی توسط برخی رسانه ها در حال انتشار است که مدعی هستند این اتفاق در یکی از استان‌های مرکزی ایران رخ داده است. هنوز هیچ مقام مسئولی این خبر را تایید یا تکذیب نکرده است.

حجم ویدیو: 12.43M | مدت زمان ویدیو: 00:01:00

به گزارش رکنا، هنوز مشخص نیست تیراندازی‌ در خرم‌آباد رخ داده باشد، در این خصوص یک مقام آگاه در معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان گفت: در حال بررسی اتفاق تیراندازی در خیابان هستیم و هنوز مشخص نیست این تیراندازی‌ها در خرم‌آباد رخ داده باشد.

تا مشخص نشدن کامل موضوع و اینکه این اتفاق در کجا رخ داده است، نمی‌توانیم چیزی بگوییم.

فیلم منتشره در مورد تیراندازی در خرم آباد مربوط به مراسم عروسی بوده است

سعید رازانی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان لرستان در واکنش به فیلم منتشره در فضای مجازی مبنی بر حضور آزادانه اوباش در خیابانی در خرم آباد و تیراندازی با سلاح‌های جنگی اظهار کرد: فیلم منتشره در فضای مجازی که عنوان شده بود در درگیری در خرم آباد ضبط شده است صحت ندارد و فیلم مربوط به تیراندازی در یک عروسی به عنوان یک شادی محلی است.

البته پس از اطلاع از این موضوع بلافاصله دستور قضایی جهت جلب متهمان صادر و چهار نفر در این رابطه دستگیر شدند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان در این خصوص گفت:فیلم منتشر شده از تیراندازی در خرم‌آباد بوده اما مربوط به آذر ماه سال ۹۶ است.

در همان زمان هم عاملان این تیراندازی شناسایی شدند و با آن‌ها برخورد شده است و الان هم مجدداً آن ۵-۴ نفر احضار شده‌اند.

با منتشرکنندگان این فیلم برخورد می‌شود، عاملان تیراندازی آن زمان (آذر ماه ۹۶) دستگیرشده‌اند و مجازات شده‌اند، به‌هرحال پس از طی مجازات خود آزادشده‌اند و حالا که مجدداً فیلم پخش‌شده، این افراد را دستگیر کرده‌ایم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها