خبر ویژه :

پرونده کدخبر: 372490 ارسال پرینت 609

رکنا: در یک ماه گذشته سارقان با روشی مشابه چهار دستگاه خودپرداز، متعلق به بانک های مختلف را از مراکز خرید و موسسات به سرقت بردند. ردزنی پلیس برای دستگیری این دزدان همچنان ادامه دارد.

سرهنگ حیدری رئیس کلانتری ۱۰۳ گاندی با اعلام این خبر که شب گذشته سارقان دو دستگاه ATM بانک کارآفرین را به سرقت Stealing بردند گفت : سارقان در حوالی میدان مادر دو دستگاه ATM بانک کارآفرین را به سرقت بردند.

به گزارش برنا ؛ این دو سرقت در حالی شب گذشته رخ داده است که 22 اسفند ماه نیز حوالی میدان ونک یک خودپرداز به همین روش به سرقت رفت که مراتب به ماموران کلانتری 145 ونک اعلام شد .

ماموران در بررسی های دوربین متوجه شدند چهار سارق پس از تخریب در ورودی آموزشگاهی حوالی ونک وارد محوطه شده و دستگاه خودپرداز بانک سامان را به سرقت برده و با یک دستگاه وانت از محل متواری شدند.

این سرقت در حالی رخ داده که موسسه به سیستم دزدگیر مجهز بوده که در شب حادثه Incident غیرفعال بود.

و اما سرآغاز این سرقت های سریالی از دو هفته قبل از دزدی theft از موسسه آموزشی بود و اولین نقشه سرقت این دزداد در مرکز خرید ونک اجرایی شد . در آن سرقت نیز این باند با طراحی نقشه موفق به دزدیدن دستگاه خودپردازی در مرکز خرید ونک شدند.

ردزنی پلیسی برای دستگیری این سارقان سریالی دستگاه های ATM شهر ادامه دارد . برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها