خبر ویژه :

پرونده کدخبر: 372313 ارسال پرینت 309

رکنا: فرمانده انتظامی هرمزگان از انهدام باند سازمان‌یافته قاچاق خودروهای خارجی و توقیف ٤٢٤ خودرو خارجی خبر داد.

سردار عزیزالله ملکی اظهار کرد: پلیس Police هرمزگان در راستای مبارزه با قاچاق Contraband یک باند سازمان‌یافته قاچاق خودرو را شناسایی و متلاشی کرد.

وی افزود: این باند توسط نمایندگی چند شرکت مشهور خودروهای خارجی با استفاده از اسناد جعلی اقدام به واردات خودرو از مبادی رسمی می‌کرد که توسط تیم کارآگاهی و اطلاعاتی در دستور کار جهت توقیف قرار گرفت.

فرمانده انتظامی هرمزگان با بیان اینکه با محرزشدن ارتکاب جرم، در یک عملیات ضربتی تعداد ١٠٥ دستگاه خودرو که با اسناد جعلی و حتی بدون صدور پته‌های گمرکی ترخیص می‌شدند، توقیف شدند.

ملکی تصریح کرد: با دستگیری عاملان اصلی و ضبط اسناد و‌ مدارک و انجام تحقیقات ٣١٩ دستگاه دیگر از این خودروها شناسایی و‌ توقیف شد. به گفته وی، این تعداد خودرو با شیوه جعل اسناد وارد شده بود و در مجموع با دستور مقام قضائی تعداد ٤٢٤ دستگاه خودرو توقیف شد.

فرمانده انتظامی هرمزگان در ادامه ارزش این محموله قاچاق خودرو را ١٢٥‌ میلیارد تومان اعلام کرد و ادامه داد: تاکنون هفت نفر در ارتباط با این پرونده دستگیر شده‌اند و احتمال افزایش تعداد مجرمان وجود دارد. ملکی با اشاره به اینکه این باند از سال ٩٢ تاکنون با جعل و واردات غیرقانونی و فریب متقاضیان به فعالیت می‌پرداخته، افزود: تحقیقات جهت کشف زوایای پنهان قاچاق خودرو در دست بررسی است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها