پرده برداری از شرط عجیب پدر اهورا برای رضایت دادن به قاتل! + عکس

به گزارش گروه جنایی رکنا، صبح امروز حکم قصاص قاتل The Murderer اهورا در زندان Prison لاکان رشت با حضور پدر اهورا، وکیل وی و مسئولان زندان اجرا شد.
پس از اجرای حکم، مصاحبه ای از پدر اهورا منتشر شد که در قسمتی از آن به ماجرای بیرون کردن اهورا توسط ناپدریش و عدم واکنش مادر اهورا نسبت به این اقدام اشاره کرده بود.
حسن محمدی، وکیل مدافع مادر اهورا در گفتگو اختصاصی با خبرنگار جنایی رکنا دراین باره گفت: من از پایه این ماجرا را تکذیب می کنیم، و این سخنان از اساس کذب و خلاف واقع است.
وی در ادامه در خصوص علت عدم حضور مادر اهورا در لحظه اجرای حکم و آخرین جلسه دادگاه گفت: بخاطر اینکه درگیری پیش نیاید و حاشیه ای بوجود نیاید موکل بنده حضور پیدا نکرد.
محمدی خاطرنشان کرد: متاسفانه عده ای که در آن طرف ماجرا قرار دارند از قضیه اهورا استفاده می کنند و به دنبال تلافی گذشته هستند این در حالی است که ادعاهای مطرح شده علیه مادر اهورا در جایی ثابت نشده است.
وکیل مدافع مادر اهورا با اشاره به شکایت از مادر اهورا در خصوص جعل صیغه نامه و ارتباط نامشروع گفت: چند روز پیش مادر اهورا در خصوص این اتهامات به دادسرا رفت و سپس بدون صدور هیچ گونه قراری دادگاه را ترک کرد و به خانه خود رفت. قطعا اگر دلایل کافی وجود داشت قراری برای موکل من صادر می شد.
وی ادامه داد: خانواده مقتول چندین بار با من برای اخذ رضایت تماس گرفتند اما موکل من راضی نبود و شرایط ایجاد شده در پی جنجال های رسانه ای مادر اهورا به گونه ای بود که بحث رضایت را منتفی می کرد.
محمدی در پایان با اشاره به تماس یکی از دوستان قاتل اظهار کرد: چند روز پیش یکی از دوستان قاتل با من تماس گرفت و گفت که برای اخذ رضایت پیش پدر اهورا رفته، وی نیز برای اخذ رضایت شرط گذاشته که در صورت اینکه کاری کند که مادر اهورا را بتواند محکوم کند، رضایت خواهد داد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

شلیک به جمجمه پلیس موتورسوار در تهران

انفجار شی مشکوک در خرم‌آباد/ ۲ نفر کشته شدند

فوری / انفجار در خیابان 58 آزادی زاهدان / 10 تن به بیمارستان انتقال یافتند

گلایه های پدر بنیتا از تعلل در اجرای حکم قاتل فرزندش + عکس

فوری / سقوط هواپیما با 200 مسافر خارجی+ فیلم حادثه

مریم در خانه متروکه زندانی 4 پسر شیطان صفت بود / دوستی با زن مطلقه من را نابود کرد + عکس

آخرین خبر از پرونده اسیدپاشی و قطع انگشتان دختر تبریزی + عکس قبل و بعد از فاجعه

53 زن و 137 مرد تهرانی زنده زنده در آتش سوختند

شلیک گلوله به قلب یک پلیس در رودهن !

قتل دختر عموی 14 ساله با شلیک 80 گلوله + عکس

عامل قتل عام تهرانسر قبل از محاکمه مُرد! + عکس

قتل اسرارآمیز دختر و پسر عاشق داخل یک خودرو در پارکینگ / در مسجد سلیمان رخ داد + جزئیات

عاطفه سیاه بخت ترین عروس تهران / حتی نمی دانم قبر بچه هایم کجاست؟!+ عکس

نیمه شب در حالی که باردار بودم محسن به رویم چاقو کشید و من تسلیم شدم!

 

کدخبر: 371972
لینک کپی شد
میثم حیدری
آیا این خبر مفید بود؟