مهر ماه یعنی 20 روز پیش بود که خبر خودکشی جوان 25 ساله در دادسرای کهندژ در یکی از خبرگزاری های رسمی کشور منتشرشد، بعد از آن کلیپ ها و اخبار متعددی با این مضمون که خودکشی جوان 25به دلیل بی‌عدالتی دادگاه بوده است و نقل قول هایی نیز از سوی پدر فرد مذکور در تلگرام Telegram دست به دست چرخید و تا به امروز همچنان این ماجرا نقل محافل فضاهای مجازی و مجامع عمومی ادامه دارد.

متن های منتشره در تلگرام از این قرار است که ‍«هفته قبل جوانی۲۵ ساله بنام محمد در دادگاه کهندژ خود را از طبقه ۴ به پایین پرت کرد و کشته شد. پدر محمد می گوید: پسرش سوار بر موتور با ماشین یکی از مدیران استان در سید علیخان تصادف Crash کرده و آنتن ماشین آقای مدیر شکسته و با هم درگیر شدند و کار به دستگیری موتورسوار و ... می کشد که دادگاه خیابان کهندژ وی را متهم می کند که بی‌عدالتی دادگاه و فشار روحی به این جوان باعث پرت کردن خود از پنجره طبقه چهارم می شود.»

به دنبال انتشار این اخبار، روابط عمومی آن دستگاه استانی که مدیرش یک طرف دعوا بود دست به کار شد و به ارائه پاسخی از جنس تکذیبیه پرداخت: «به گزارش روابط عمومی اداره کل...درپی انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر تصادف مدیرکل ... شهرستان در جهت تنویر افکار عمومی به آگاهی می‌رساند؛ نه تنها مدیرکل بلکه مسوول ادارات ... شهرستان‌های استان و بخش‌های تابعه اداره کل در طول ٢ سال و نیم گذشته هیچ تصادفی که منجر به شکایت و موارد مشابه باشد نداشته است.»

درهمین گیرودار رئیس کل دادگستری استان هم درباره اتهام وارد شده به مدیرکل... طی بیانیه ای اعلام کرد«شایعات درگیری فردی با مدیر کل... و بی عدالتی دادگاه در فضای مجازی را تکذیب می‌کنم. رسیدگی به این پرونده در دادسرا تازه آغاز شده بود که این فرد به خودکشی اقدام کرد در حالی که دارای سوابق متعدد در دادگستری بوده و به لحاظ تخریب عمدی خودرو و توهین به دادسرا احضار شده بود. این فرد وقتی در سالن انتظار با فردی که پرونده مهم دیگری که جنبه جزایی فوق العاده مهم داشته و شاکی خصوصی آن مراجعه کرده بود، مواجه می‌شود تصمیم آنی گرفته و خود را به پایین پرتاب می‌کند. پرونده به صورت ویژه مورد پیگیری قرار گرفته است و یک نفر از معاونان دادستان مسئول پیگیری حادثه Incident شده است.»

به نظر می رسد؛ آنچه که در نقل و انتقالات فضای مجازی و واقعی مفقود مانده است و شاید بیش از پیش می تواند به ادامه شبهات و به نوعی اتهامات دامن بزند عدم انعکاس پاسخی مستقیم از سوی مدیرکل است. بنابراین برحسب وظیفه صحبت های آقای مدیرکل دریافت شد. وی دراین باره به خبرنگار ما گفت: بنده در آن زمان اصلاً اصفهان نبودم، نه من بلکه ماشین مدیریت در این اداره نیز در روز واقعه هیچ تصادفی نداشته است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

پشت پرده یک شایعه تلگرامی

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

17 خارجی در منطقه ممنوعه کویر لوت چه می کردند؟

زن جوان شوهرش را تکه تکه کرد / مژگان ارتباط پنهانی شوهرش با زن غریبه را فهمیده بود! + عکس

توطئه هولناک عروس دو روزه برای داماد! + عکس

نقشه عجیب تبهکار جوان برای زن کرجی

زن و شوهر جوان تهرانی از ترس آتش‌ خود را از طبقه دوم ساختمان بیرون پرت کردند + عکس

خودکشی وحشتناک یک گرگ + فیلم و عکس 14+

کشف 2 سر بریده زن در آپارتمان مجردی یک مرد

بلایی که پسر 12 ساله در زیر پل سر دختر 23 ساله آورد! + عکس

انتقام احمقانه یک زن از شوهرش / وقتی به خودم آمدم که خاطرخواه مرد غریبه شده بودم!

تقلبی که در ایران حکم اعدام دارد

اقدام زشت با دختر جوان در بامداد دوشنبه در مسیر محل کارش + عکس

یک شایعه تلگرامی و فیلمی که به آن گره خورد! + عکس

وقتی زن برادرم در خانه تنها بود او را غافلگیر کردم! / زنم به او حسادت می کرد!

اقدام وحشتناک جوان دشتستانی با خواهرش

او نامزد داشت ولی از من درخواست شرم آور کرد و !!!

پیامک تلخ یک زن از شکنجه شیطانی در خانه مرد معتاد

دردسر شیطانی ارتباط پسر 18 ساله با زن میانسال + عکس

وقتی داماد خاطر خواه خواهر عروس شد! + عکس

رفتگر درستکار کرجی آزاد شد / همه نیکوکاران آمدند + عکس

آیا این خبر مفید بود؟