خبر ویژه :

پرونده کدخبر: 283814 ارسال پرینت 1322

رکنا: ضمانت مرد تنها از یک قاتل زندانی در خرمشهر باعث شد تا دو مرد از طایفه خانواده مقتول دست به قتل پیرمرد تنها در خرمشهر بزنند.

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، سرهنگ نادر سهیلی رییس پلی خرمشهرگفت: ساعت 13 روز گذشته دو مرد با لباس محلی که خود را به عنوان مهمان معرفی کرده بودند وارد خانه ای در منطقه کوتشیخ خرمشهر می شوند و سپس با بیرون کشیدن اسلحه از زیر لباسشان اقدام به تیراندازی به سمت مرد 70 ساله کرده و پس از قتل Murder پا به فرار Escape می گذارند.
سرهنگ سهیلی افزود: با اعلام این خبر خیلی زود ماموران وارد عمل شده و در گام نخست تحقیقات پی بردند که دو مرد مسلح قبل از جنایت، در منطقه نزدیک به پل Bridge جدید خرمشهر به پسر این مرد حمله کرده و پسر جوان را از ناحیه پا مجروح کرده اند که اهالی محل پسر جوان را به بیمارستان منتقل کرده اند.
رییس پلیس Police خرمشهر از انگیزه قاتل The Murderer گفت: انگیزه قاتل به دلیل ضمانت این پیرمرد برای آزادی Freedom موقت یه قاتل در اهواز بود و دو مرد مسلح که از طایفه مقابل ( خانواده مقتول) بودند پس از تهدیدهای زیاد دست به قتل این پیرمرد تنها زده اند.
بنا به این گزارش، با وجود فراری بودن متهمان تحقیقات پلیسی برای دستگیری 2 مرد مسلح در دستور کار ماموران قرار دارد و تیم های پلیسی در استان خوزستان تجسس های پلیسی را آغاز کرده اند.
فرمانده نیروی انتظامی خرمشهر در پایان گفت: قاتل متواری است و عملیات جستجو برای دستگیری او در سطح استان خوزستان فعال شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها