پرونده کدخبر: 245800 ارسال پرینت 1310

رکنا: زوج جوانی که برای تامین هزینه اعتیاد خود به مواد مخدر هروئین اقدام به کیف قاپی در اراک می کردند توسط پلیس شناسایی دستگیر شدند.

سرهنگ نورالدین حسینی رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی گفت: گزارش هایی از چند فقره سرقت Stealing کیف قاپی در اراک در 2 ماه اخیر به مرکز فوریت های پلیس Police 110 گزارش شده بود که بررسی این موضوع به پلیس آگاهی استان ارجاع شد.

وی افزود: در تحقیقات مقدماتی مشخص شد که موتورسواری که ترک نشین آن خانم جوانی است در خیابان ها و کوچه های خلوت پرسه می زنند و ‌اقدام به کیف قاپی از شهروندان می کنند.

این مقام انتظامی ادامه داد: با شروع تحقیقات تخصصی از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی، سرانجام جوان موتورسوار که ساکن یکی از محله های شهر اراک بود، شناسایی شد.

سرهنگ حسینی اظهار کرد: پلیس در اقدامی برنامه ریزی شده تحقیقات گسترده خود را برای شناسایی هویت کیف قاپان آغاز کرد که مشخص شد این کیف قاپان زن و شوهر هستند که محل سکونت خود را تغییر داده و در مکانی نامعلوم زندگی می کنند.

وی افزود: با ادامه تحقیقات، اطلاعاتی از محل سکونت آن ها به دست آمد و با هماهنگی مرجع قضایی، هر دو نفر در منزلشان واقع در یکی از محله های شهر اراک دستگیر شدند.

وی بیان کرد: در بازرسی از منزل این زوج، تعدادی کیف زنانه، کیف پول و گوشی تلفن همراه کشف شد.

سرهنگ حسینی با اشاره به اعتراف متهمان دستگیر شده، گفت:‌ در روند بازجویی های تخصصی کارآگاهان پلیس، زوج جوان سارق به پنج سرقت کیف قاپی و 2 سرقت منزل در شهر اراک اعتراف کردند.

وی خاطر نشان کرد: در ادامه تحقیقات، مالباختگان شناسایی و اموال کشف شده به آن ها تحویل داده شد و زوج جوان نیز با هماهنگی دستگاه قضایی و صدور قرار مناسب روانه زندان Prison شدند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر