پرونده کدخبر: 237297 ارسال پرینت 140

رکنا: مرد ساختمان‌ساز که زن‌عمویش را در صومعه‌سرا به قتل رسانده بود، در بازجویی‌های پلیس به این جنایت اعتراف کرد.

صبح 25 آذر امسال ماموران پلیس Police صومعه‌سرا اطلاع یافتند زن 64 ساله‌ای در خانه‌اش به قتل Murder رسیده است. ماموران در تحقیقات ابتدایی پی بردند برادرزاده شوهر این زن رفت و آمد زیادی به خانه زن‌عمویش داشته و آخرین بار همسایه‌ها دیده‌اند که محسن بارها از پشت پنجره بیرون خانه را نگاه می‌کرده و از مسیر مزرعه آنجا را ترک کرده است.

دو هفته بعد از این جنایت Crime محسن در یکی از بیمارستان‌های تهران شناسایی و دستگیر شد. متهم در بازجویی منکر قتل شد و گفت: به کار ساخت و ساز اشتغال دارم و چون خانه‌های در حال ساختم در منطقه صومعه‌سراست، بیشتر اوقات در این شهر و در خانه زن‌عمویم بودم. روز حادثه Incident به خانه زن‌عمویم رفتم که دیدم در خانه باز است، هرچه صدایش کردم جوابی نشنیدم و زمانی که وارد خانه شدم، با جسد او روبه‌رو شدم. در این هنگام ناگهان پشت سرم در بسته شد و لحظاتی بعد صدای زنگ خانه به صدا در آمد و پس از آن خواهرزاده زن‌عمویم وارد خانه شد و با دیدن جسد خاله‌اش شروع به جیغ و فریاد کرد که من از ترس پا به فرار Escape گذاشتم.

وی ادامه داد: پس از این‌که به تهران آمدم به خاطر بیماری کلیوی در بیمارستان بستری شدم که ماموران مرا شناسایی کرده و در بیمارستان دستگیر کردند. من مرتکب قتل زن‌عموی خود نشدم و به خاطر این‌که مرا به عنوان قاتل The Murderer دستگیر نکنند فرار کردم .

در حالی که متهم منکر قتل زن میانسال بود با دستور قضایی در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی صومعه‌سرا قرار گرفت و پس از چند روز سکوت، به قتل زن‌عمویش اعتراف کرد.

سرهنگ اردشیر آقاجانی، فرمانده انتظامی صومعه‌سرا نیز دیروز با تائید این خبر گفت: متهم در اعترافات خود دلیل قتل را اختلاف‌های خانوادگی و درگیری لفظی اعلام کرد. وی خاطرنشان کرد: متهم با قرار صادر شده به زندان Prison منتقل شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

 اخبار مرتبط

ارسال نظر