پرونده کدخبر: 235739 ارسال پرینت 8

رکنا: پسر جوانی که در جریان درگیری به‌خاطر شنیدن صدای موزیک، جوانی را با چاقو کشته بود در شعبه دهم دادگاه کیفری تهران محاکمه شد.

متهم جوان در آخرین دفاعش گفت: نباید به‌خاطر یک مشت حرف بیهوده عصبانی می‌شدم چرا که متأسفانه شنیدن صدای موزیک باعث شد من قاتل شوم.

این حادثه مرگبار عصر بیست‌و هفتم شهریور سال گذشته در یکی از بوستان‌های حوالی غرب تهران رخ داد که پسر جوانی در پی درگیری با جوانی او را به کام مرگ برد.پس از حضور بازپرس کشیک قتل و تیم جنایی در محل جنایت جسد مقتول برای تحقیقات لازم به پزشکی قانونی انتقال یافت. در ادامه نیز کارآگاهان جنایی پایتخت، برای دستگیری جنایتکار فراری وارد عمل شدند. اما متهم فراری چند روز بعد خود را به پلیس معرفی‌کرد.

او در بازجویی‌ها به کارآگاهان گفت: در آلاچیق پارک موزیک گوش می‌کردم که پسر جوانی همراه دو نفر مزاحم من شدند و با به‌هم زدن آرامشم نگذاشتند به آهنگی که دوست داشتم گوش کنم. به‌همین‌خاطر با آنها درگیر شدم و وقتی عصبانی شدم با چاقویی که همراهم بود ضربه‌ای به قفسه سینه پسر جوان زدم و بعد هم از ترس فرار کردم.اما به‌خاطر عذاب وجدان خودم را به پلیس معرفی کردم.بدین‌ترتیب متهم به قتل در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی قربان زاده محاکمه و در دفاعیاتش گفت: «نباید آن روز به‌خاطر گوش‌کردن به موسیقی عصبانی می‌شدم و این اتفاق می‌افتاد! من اتهام قتل را قبول دارم و آمادگی هرگونه مجازات را دارم. اما از خانواده مقتول عاجزانه می‌خواهم به جوانی‌ام رحم کنند و به من فرصت دوباره زندگی بدهند.»پس از پایان جلسه و با توجه به درخواست قصاص از طرف اولیای دم، قضات وارد شور شدند و حکم قصاص متهم را صادر کردند.

 

 اخبار مرتبط

ارسال نظر