حجم ویدیو: 3.07M | مدت زمان ویدیو: 00:00:29

به گزارش رکنا،  علیرضا وهاب زاده مسئول فضای مجازی قرارگاه مقابله با کرونا، با انتشار ویدیویی از به تعویق افتادن عروسی سرپرستار بیمارستان مسیح دانشوری خبر داد و این اقدام او را ستود.

پس از شیوع ویروس کرونا در ایران و اختصاص یافتن بخش‌هایی از بیمارستان‌ها برای مراقبت و بستری مبتلایان به این ویروس واگیردار، تعداد زیادی از پزشکان و پرستاران نیز در تلاش برای درمان بیماران کرونا هستند.

بر اساس ویدیویی که وهاب زاده در فضای مجازی منتشر کرد، سرپرستار بیمارستان دانشوری که قرار بود روز آینده مراسم ازدواج خود را برگزار کند، به دلیل اهمیتی که برای درمان همنوعان و هموطنان خود قائل بود، مراسم ازدواجش را لغو و دو ماه به تعویق انداخت.

مشاور رسانه‌ای وزیر بهداشت این اقدام سرپرستار بیمارستان را ستود و از او به عنوان قهرمان یاد کرد.

در شرایط کنونی که پزشکان و پرستاران با جانفشانی و فداکاری برای درمان بیماران مبتلا به ویروس کرونا که از یک هفته پیش در ایران شایع شده و تعداد زیادی مبتلا و قربانی داشته است، تلاش می‌کنند؛ از آن‌ها به عنوان خط مقدم جبهه سلامت و بهداشت نیز یاد شده است.

در ادامه متن و توییت منتشر شده توسط وهاب زاده را مشاهده می‌کنید:

" سرپرستار بیمارستان مسیح دانشوری مراسم عروسی خود را برای حضور و خدمت در بخش مراقبت از بیماران مبتلا به کرونا، لغو و به دو ماه بعد موکول کرد. قهرمان‌هامون رو بشناسیم "برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟