حجم ویدیو: 6.63M | مدت زمان ویدیو: 00:00:54

برادر میلاد قاسمی آریانی در خصوص حادثه سقوط هواپیما ایران به اوکراین به رکنا گفت: برادر 32 ساله ام دانشجو بود. وقتی شنیدم هواپیما را با موشک زدند هیچ حس متفاوتی نداشتم چون برادرم فوت کرده بود و دیگر در جمع ما نیست.

سعادت : جنازه فرزندم را به ما پس بدهند

محمد مهدی سعادت پدر زین العابدین سعادت که افغانستانی هستند درباره درخواست این خانواده از مسئولان اذعان کرد: فعلا در شرایط صحبت نیستم. اما پسر 19 ساله من در سوئد درس می‌خواند. فعلا خواسته ای ندارم و فکر ما این است که جنازه فرزندم را به ما پس بدهند.

رضایی : روز قبل از حادثه عقدکنان حسین بود

اکبری دایی حسین رضایی نیز که افغانستانی نیز هستند به رکنا گفت: حسین 20 ساله ما برای درس در سوئد بود که برای تعطیلات عید به ایران آمد ،حتی روز قبل حادثه مراسم عقد کنان او را برگزار کردیم . کاری از دست ما امروز بر نمی‌آید و هرکاری کنیم حسین بر نمی‌گردد.

بیوک : داغ عروسم تازه شد

یکی از اقوام آلگاکو بیوک نیز در گفت‌وگو با خبرنگار رکنا گفت: آلگاکو ساکن اوکراین بود که برای دیدن خانواده به ایران آمده بود.بعد از وقوع حادثه خانواده ویران شدند وقتی متوجه شدیم که خبر نقص فنی نادرست بود و موشک هواپیما را زده است عزای وجودمان چندین برابر شد . غم ما از دروغی بود که گفته بودند. انگار دوباره عزیزمان را از دست دادیم .

 

آیا این خبر مفید بود؟