حجم ویدیو: 4.64M | مدت زمان ویدیو: 00:00:41

راننده خاطی هندی پس از مواجهه با افسر پلیسی که قصد متوقف کردن خودروی او را داشت، اقدام به حرکتی غیرقانونی و خطرناک کرد.

یک راننده خلاف‌کار در ایالت گواهاتی در شمال شرقی هند زمانی که مامور پلیس قصد متوقف کردن خودروی او را داشت، با سرعت به سمت افسر پلیس رفت و در حالی که او با وضعیتی نامتعادل و غیرایمن روی کاپوت خودرو قرار داشت، شروع به حرکت کرد. تصاویر این لحظات پرمخاطره به وسیله دوربین نصب شده درون خودرو راننده خاطی ضبط شده است.

این تصاویر به خوبی جزئیات رفتار خطرناک راننده هندی را نشان می‌دهد. این راننده خلاف‌کار در حالی که افسر پلیس در آن وضعیت به شدت فریاد می‌زد و خواستار توقف خودرو بود، با سرعت به مسیر خود ادامه داد. این وضعیت تا زمان رسیدن خودرو خاطی به ترافیک ادامه داشت و سرانجام مامور وحشت زده توانست خود را از روی کاپوت به زمین بیاندازد.

خوشبختانه افسر دیده شده در این حادثه دچار جراحت شدید نشد و پس از مدت کوتاهی مراقبت پزشکی به سرکار خود برگشت. او در مورد این حادثه گفت: «من در حال انجام وظیفه بودم که ناگهان متوجه خودرویی که راننده آن قصد توقف وسیله نقلیه خود در محلی ممنوعه را داشت، شدم و هنگامی که به سمت او رفتم، راننده به شدت شروع به گاز دادن کرد و من را در حالی که روی کاپوت بودم، تا مسافت تقریباً زیادی با خود برد».

اداره پلیس ایالت گواهاتی هند ضمن ابراز خشم خود از این رفتار خطرناک راننده خاطی، گفت: خداوند یاور افسر وظیفه شناس ما بود که او توانست از این حادثه بدون مصدومیت جدی نجات پیدا کند. کاراگاهان ما پس از بررسی شواهد و صحبت با افسر حاضر در حادثه، توانستند راننده خطا‌کار را شناسایی و به سرعت دستگیر کنند. ما امیدواریم دادگاه با برخورد قاطع خود از تکرار دوباره چنین حوادثی جلوگیری کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟