حجم ویدیو: 2.88M | مدت زمان ویدیو: 00:00:27

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است مانور یوفویی عجیب را در آسمان کشور مجارستان به تصویر می کشد. در این ویدئو این یوفو که برای لحظاتی در آسمان ناپدید می شود در حالی که روی یک منطقه شناور است و به آرامی حرکت می کند دیده می شود.
چراغ های درخشان یوفو که خاموش و روشن می شوند طوری است که این تصور را در بیننده ایجاد می کند که یوفو کاملا ناپدید شده است.
دو شهروند مجارستانی که احتمالا متوجه این ناپدید شدن های موقتی یوفو در آسمان شده بودند با تلفن همراه خود ویدئویی از آن تهیه کردند. در این ویدئو صدای یک زن و یک مرد در حالی که حرکات یوفو را دنبال می کنند و به آرامی با یکدیگر در حال صحبت هستند شنیده می شود. زمان تهیه ویدئو از یوفو احتمالا با توجه به تاریک نبودن کامل آسمان هنگام غروب یا صبح پیش از طلوع آفتاب بوده است. این یوفو در تاریخ 30 اکتبر امسال در منطقه "ویسونتا" مجارستان دیده شده بود.
هنوز مسئولان محلی در مجارستان در مورد این ویدئو اظهار نظر نکرده اند. این ویدئو و رویت این یوفو در حالی خبرساز می شود که هفته پیش نیز رویت یک یوفوی سیاه رنگ کوچک بر روی ماه خبرساز شده بود. یک ستاره شناس آماتور که با کمک تلسکوپ در حال رصد ماه بود ناگهان متوجه عبور یک یوفو از روی ماه شد. در این ویدئو این یوفو در حالی که به یک سمت ماه حرکت می کند، ناگهان تغییر جهت داده و به سمت بالا حرکت می کند.
گفتنی است؛ رویت یوفوها در زمین در حالی اتفاق می افتد که نظرات مختلفی در مورد آنها وجود دارد. عده ای آنها را تکنولوژی پیشرفته برخی کشورهای قدرتمند می دانند و عده ای دیگر ماهیت آنها را خارج از زمین و متعلق به موجودات فضایی می دانند.خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

 

آیا این خبر مفید بود؟