قربانی: سبک هجومی ساپینتو به استقلال کمک می‌کند/ هواداران عجول نباشند

پیروز قربانی در گفت‌و‌گو با رکنا، در خصوص حضور ریکاردو ساپینتو به عنوان سرمربی استقلال اظهار داشت: من شناخت کافی نسبت به این سرمربی ندارم ولی شنیده‌ام از سبک هجومی برخوردار است و این به تیم قهرمان فصل گذشته کمک می‌کند.

وی ادامه داد: طبیعتأ یک مربی که سبک دارد به فوتبال ایران کمک می‌کند، ساپینتو اولأ باید بازیکن‌ها را بشناسد و باید منتظر ماند و دید که سبک ساپینتو چقدر به فرهاد مجیدی نزدیک است. نکته دیگر اینکه آیا تمام بازیکن‌ها در این سیستم تعریف می‌شوند و چه بازیکن‌هایی باید از ترکیب بیرون بروند.

کاپیتان اسبق استقلال افزود: امروز تنها چیزی که به استقلال کمک می‌کند این است که تماشاگران این تیم باید آستانه صبرشان را بالا ببرند و اصلا به رکورد و این موارد توجه نکنند. در فصل جدید باید مدیریت، امکانات لازم را برای ساپینتو فراهم آورد تا او بتواند تفکرات خود را در این تیم پیاده کند چون این شرایط برای یک مربی با انگیزه مثل ساپینتو می‌تواند بسیار موثر باشد. من فعلا هیچ قضاوتی نمی‌توانم در مورد او داشته باشم و فقط باید صبرکرد.

قربانی در پایان گفت:حضور دستیاران ایرانی برای این سرمربی از دیگر نکات مهم است که با فرهنگ و نوع روحیه و دیگر موارد بازیکنان ایرانی زودتر و بهتر آشنا شود. در مجموع برای تیم محبوبم در فصل پیش رو آرزوی موفقیت دارم.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟