زابیتسر بایرن مونیخ را با انتقال قرضی ترک نمی‌کند!

به گزارش رکنا، مارسل زابیتسر باید اولین سال حضورش در بایرن را بسیار متفاوت تصور کرده باشد. این اتریشی هرگز از جایگاه یک بازیکن ذخیره فراتر نرفته است و حتی از دیدگاه برخی ناظران نمادی از ضعف تیم رکورددار قهرمانی لیگ است. آیا به زودی مسیر این بازیکن از بایرن مونیخ جدا می‌شود؟

سناریوی خروج را نمی‌توان رد کرد؛ اگر چه این بازیکن ملی‌پوش تا سال 2025 قرارداد دارد، اما طبق گزارش‌ها، بایرن با درخواست تغییر از سوی هافبک موافقت کرد که در نهایت نتوانست قانع کننده باشد. باید دید که آیا زابیتسر چنین آرزویی را بیان خواهد کرد یا خیر. باید مشخص باشد که تنها دو گزینه برای او وجود دارد: این که خود را به رکورددار قهرمانی ثابت کند یا به یک باشگاه برتر دیگر در اروپا منتقل شود.

در همین زمینه دیوید ورهوف، خبرنگار بیلد در پادکست «Stummplatz» می‌گوید: «با توجه به سن او، انتقال قرضی برای زابیتسر قابل بحث نیست.»

انتقال قرضی احتمالا گزینه منطقی برای بایرن نخواهد بود، به خصوص که زابیتسر بازیکن جوانی نیست که فقط کمبود تمرین داشته باشد. بازیکنان حرفه‌ای مانند زابیتسر معمولأ تنها زمانی قرض داده می‌شوند که دیگر فرصتی نداشته باشند و پیدا کردن باشگاهی دیگر مشکل باشد. ورهوف با تشریح محاسبات مسئولین در مونیخ می‌گوید:«یا رؤسا پول انتقال زابیتسر را زنده می‌کنند یا امیدوار هستند تا سرانجام زابیتسر در فصل دوم عملکرد مقبولی داشته باشد. زابیتسر در تابستان گذشته با مبلغ 15 میلیون یورو از لایپزیش به مونیخ آمد. این قیمت به عنوان یک قیمت مقرون به صرفه در نظر گرفته شد، اما پس از 29 بازی کوتاه مدت برای بایرن، ارزش زابیتسر در بازار نقل و انتقالات به میزان قابل توجهی کاهش داشته است.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟