قهرمان پاراالمپیک: به من توهین شده است/خداحافظی من قطعی است

به گزارش رکنا، برخورد نادرست با قهرمانان المپیک و پارا المپیک در ورزش ما اتفاق جدیدی نبوده و بارها شاهد این موضوع به شکلهای مختلف بوده ایم.جایی که خیلی از این قهرمانان عطای ماندن در ورزش رابه لقای آن بخشیده وبه سمت و سویی دیگر کوچ کرده اند.

یکی از این قهرمانان "روح اله رستمی" دارنده مدال طلای وزنه برداری پاراالمپیک 2016 ریو است.ورزشکاری که علی رغم تمام محدودیت ها و سختی ها و کمبودها دست از تلاش برنداشته و همچنان در سطح اول ورزش دنیا خود را نگه داشته است.

جریان خداحافظی او با نوشتن چند خط در صفحه شخصی، بهت و حیرت جامعه ورزش ایران را در پی داشت.

وی درگفتگوی اختصاصی با رکنا ورزشی گفت: از وقتی که وارد این ورزش شدم ، متاسفانه یک چیزهایی را دیدم و کارهایی را کردند  که واقعا اذیت کننده بوده و این اولین بار نیست که این اتفاق افتاده است.

رستمی ادامه داد : این اتفاق آخری هم که افتاد من نمیدونم چه جوری بیان کنم  و اشکال اینجاست که نه کمیته پاراالمپیک و نه فدراسیون این حرفی رو که به دکتر معالج زدند و از قول ایشان  گفتند که مدت معالجه روح اله رو کم بنویس تا ما جلوی حقوقش را  نبندیم و برای مدال به وی احتیاج داریم را گردن نمی گیرند و می گویند شخصی که این حرف را زده  از ما نیست وما پی گیری می کنیم.

قهرمان پارا المپیک در خصوص پی گیری خبر و اینکه شخصی به تو زنگ زده یا خیر؟ افزود: صحبت رسمی که کردند فقط آقای اسبقیان رییس فدراسیون بوده  که گفتند: روح الله احساسی حرف زده و اشتباه کرده و اول باید با ما هماهنگ می کرده است .

من چی رو باید اول می گفتم ؟؟؟ یعنی چی ؟؟ من بهم توهین شده و احساسم جریحه دار شده. من چی رو باید با شما هماهنگ می کردم ؟

او همچنین اظهار داشت: تصمیم من تا اینجای کار قطعیه قطعیه قطعیه و ناز کردن و هیجانی و احساسی نبوده است.بحث عزت نفس آدمها که وسط میاد ، دیگه شما براش ناز نداری و من برای حفظ عزت نفسم این کار روکردم و دیگه فکر نمیکنم براش حرفی مونده باشد.

رستمی در پایان گفت:از بعدش انتشار این خبر، برخی از هم تیمی ها لطف داشتند و چون سالهای سال است که با هم هستیم،زنگ زدندو صحبت کردندکه برگردم اما، نتونستند  من رو منصرف کنند.

انتهای پیام/

 

آیا این خبر مفید بود؟