مشکل پرونده جنسی برای مهاجم لالیگایی

به گزارش رکنا ورزشی، طبق گزارش لوپاریزین، 230 هزار یورویی که کریم بنزما برای پرونده محکومیت جنسی متیو والبوئنا با آن محکوم شد، امروز از حساب بانکی این فوتبالیست کشف و ضبط شد.

در 24 نوامبر، دادگاه ورسای مهاجم رئال مادرید را به دلیل ارتکاب باج‌گیری علیه هم تیمی سابق خود به یک سال حبس تعلیقی و 75000 یورو جریمه محکوم کرد. در رابطه با این دعوای مدنی، پنج متهم پرونده آزار جنسی به پرداخت غرامت ۱۵۰ هزار یورویی به بازیکن سابق المپیک مارسی محکوم شدند.

از سوی دیگر بنزما نیز به پرداخت 80 هزار یورو هزینه دادگاه برای بخش مدنی محکوم شد. هم این بازیکن و هم وکیلش، آنتوان وی، قبلاً به این حکم اعتراض کرده‌اند.

ویکل مدافع والبوئنا پس از پرداخت نشدن مبلغ 230000 یورویی درخواستی متیو والبوئنا، از دادگاه خواسته بود تا مبلغ مذکور را از حساب کریم بنزما ضبط کند. بر اساس اطلاعات روزنامه Le Parisien، این باعث مسدود شدن حساب بانکی شده است. «این‌ها پیامدهای منطقی تصمیم پرداخت فوری است. پل آلبرت ایونز، وکیل والبوئنا، به خبرگزاری فرانسه گفت: ما درخواست پرداخت قانونی کردیم که هرگز اتفاق نیفتاد، بنابراین ما به مرحله بعدی رفتیم. »

آیا این خبر مفید بود؟