قهرمانی تیم‌ملی فوتبال نونهالان ایران در تورنمنت کافا تاجیکستان + عکس

به گزارش رکنا، این بازی ها روز گذشته با قهرمانی تیم زیر 15 سال ایران با مربیگری سید وحید امیری به پایان رسید. ایران که در روز پایانی بازی ها برد پر گلی را در برابر تیم قرقیزستان جشن گرفت با 7 امتیاز بر جام قهرمانی مسابقات بوسه زد. 

اما در پایان مسابقات کافا تاجیکستان، اسماعیل قلی زاده بازیکن تیم زیر ۱۵ سال ایران به عنوان ارزشمندترین و بهترین بازیکن این مسابقات انتخاب شد و لوح یادبودی را از مسئولان برگزاری مسابقات دریافت کرد.

تیم زیر 15 سال ایران در این بازی‌ها تیم‌های قزقیزستان و ازبکستان را شکست داد و در برابر تاجیکستان به نتیجه مساوی دست پیدا کرد و در نهایت با 7 امتیاز و به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به تاجیکستان قهرمان بازی‌ها شناخته شد. 

12 گل زده و 3 گل خورده دستاورد تیم زیر 15 سال ایران از حضور در تورنمنت کافا بود و در پایان علاوه بر قهرمانی به عنوان تهاجمی ترین تیم بازی‌ها هم لقب گرفت. 

گفتنی است در رده سنی زیر 15 سال مسابقات جام ملت‌ها در قاره کهن برگزار نمی شود و بازیکنان این تیم در سال پیش رو میلادی به عضویت تیم ملی نوجوانان ایران در می آیند که برای حضور در بازی های مقدماتی جام ملت‌ها مهیا می شود.

photo_2021-11-24_11-01-01

آیا این خبر مفید بود؟