فدراسیون پیگیر بازی جنجالی لیگ برتر می‌شود؟

به گزارش خبرنگار ورزشی رکنا؛ پیکان و ذوب آهن از دیدارهاتی معوقه هفته سوم به مصاف هم رفتند که شاگردان مجتبی حسینی موفق شدند با نتیجه یک بر صفر از ذوب‌آهن عبور کنند این بازی بازی حواشی عجیبی داشت که این حاشیه‌ها به نشست خبری پس از بازی هم کشیده شد.

مهدی تارتارسرمربی پیکان در نشست خبری بعد از بازی اظهار نظر عجیبی داشت که برای پیگیری مراجع نظارتی فدراسیون فوتبال قابل پیگیری است: به مجموعه پیکان برای این برد تبریک می‌گویم. مسئولیت باخت با من است؛ اما متاسفانه قبل از بازی تماس‌هایی با بازیکنان و کادر ما برقرار شد. به هیچ وجه مثل خیلی از مربیان نمی‌گویم بازیکن من خدای‌ناکرده کم کاری کرده است ولی تمرکز تیم مقابل را به هم زدن درست نیست. این تماس‌ها درست نیست. اصلا اسم نمی‌آورم اما باید در زمین مبارزه کنیم. تماس‌ گرفتن با هوادار، کادر یا بازیکن کار درستی نیست. بازیکن من با شرافت کارش را انجام داده است و مسئولیت شکست هم با من است ولی تماس گرفتن برای من عجیب است. با تیم مقابل چه کاری دارید؟

اما حسینی سرمربی پیکان درواکنش به صحبت‌های تارتار پاسخ داد: «مگر بازی جاسوسی است که تماس بگیریم. دوره این حرف‌ها تمام شده است، فوتبال یک بازی است که باید زحمت بکشیم. یک روزی اتفاقات برای ما رقم می‌خورد و روز دیگر برای حریف رقم می‌خورد. ما باید طاقت برد را داشته باشیم و فنی صحبت کنیم و این صحبت‌ها زیبنده نیست، همه من را در این فوتبال می‌شناسند و اگر نگوییم خیلی بهتر است.»

به نظر می‌رسد فدراسیون فوتبال باید به ماجرای دیدار پیکان و ذوب آهن ورود کند و اگر مقصری وجود دارد با خاطیان برخورد شود. در دوره عزیزی خادم توجه زیادی به نشست‌های خبری و حواشی پیرامون بازی‌ها می‌شود. باید دید شرایط این بار چطور پیش می‌رود. 

آیا این خبر مفید بود؟